Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez milyen zongora...

Szerintetek ez milyen zongora darab? nagyon konnyu, konnyu, kozepes, nehéz, vagy nagyon nehéz?


2017. nov. 19. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tűnik olyan nehéznek.
2017. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha lehetne olyan válaszokat akarok akik tudnak is zongorázni :)
2017. nov. 19. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, még csak 13 éve zongorázok, az én hibám, bocs. :'D
2017. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudtam, akkor úgy érted h szted közepes?
2017. nov. 19. 19:47
 5/5 Mojjo ***** válasza:

A közepestől könnyebb. Ráadásul ha nehézségbe ütközöl, kis kreativitással tovább egyszerűsíthetsz rajta itt-ott, úgy, hogy közben teljesen megmarad annak a zenének, ami. Sőt, a hangulatnak egy-egy egyszerűsítés itt-ott nem, hogy nem árt, de még hozzá is tehet. (Tapasztalatból mondom - az egyik legelső darab volt, amit megtanultam a saját szórakoztatásomra, és akkor igazgattam rajta itt-ott :D Kis kísérletezés, meg kreativitás. De amúgy tényleg nem nehéz alapból sem.)


(Amúgy ez a besorolás - könnyű, közepes stb stb - eléggé szubjektív. Ha azt mondanád, hogy egy ABRSM vagy RCM szerinti hanyas szint, vagy épp Henle féle besorolásban hanyadik szint, az már konkrétabban értelmezhető lenne. Bár nem vagyok bene biztos, hogy a Henlébe egyáltalán belefér (alulról), mert ott az egyes szint sem igazán a startvonalról indul.)

2017. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!