Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olcsó okostelefonhoz mennyire...

Olcsó okostelefonhoz mennyire drága fülhallgatót érdemes még venni?

Figyelt kérdés
A telefon értéke kb. 25-30e Ft. Feleslegesen nem vennék drága fülhallgatót.
2017. okt. 8. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem felesleges mert a zene minőségétől függ a hangzás nem a telefonétól szóval ha jó minőségben töltesz le zenét akkor kól játsza majd le a telefonod de elmehetsz pl egy mediamarkt ba és ki is próbálhatsz párat ,hogy megtudd
2017. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen az az olcsó okostelefon...

Pl. egy használt G2-t is fillérekért kapsz, meg egy teszkógazdaságos gagyit is. Az első esetben a dedikált HD-Audio DAC miatt megéri szinte bármilyen füles is, míg a második esetben az integrált zajkeltőt max mp3 hallgatására érdemes használni, ode felesleges a jobb minőség...

2017. okt. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz, de ettől nem lettem okosabb. Egyik rosszabb, mint a másik ezek szerint. A "felesleges a jobb minőség" is elég megfoghatatlan. Mi a jobb minőség? 20e Ft? Vagy már 5e Ft is? Egyébként viszonylag új telefon, még semmilyen teszt nincs róla, infó is alig, bár nem teljesen ismeretlen márka. Leírhatnám, de általánosságban érdekel, és talán mást is.
2017. okt. 9. 13:26
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
100%

Ok, akkor konkrétat írok...

Az 5000 forintos keretedbe belefér egy Philips SHE3595, ami hifi fórumok szerint hangminőségben egyáltalán nem rosszabb, mint a többszörösébe kerülő márkás cuccok.

Átlagos felhasználónak tökéletes.

2017. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz ismét, én is hasonló árkategóriában gondolkodtam, és épp akciós Philipseket néztem ki, bár nem konkrétan ezt, az SHE3700-at és SHE3900-at (mikrofon és vezérlők nem kellenek). Szóba jöhet még egy komolyabb, de szervizelt RHA is... Most úgy néz ki, hogy egy régi LG G2-t veszek, ahhoz nem lenne felesleges még ezeknél komolyabb sem, azt hiszem.
2017. okt. 9. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Hybrid Pro állítólag kiváló füles, szintén kategóriákát felülmúló darab, 10 ezer körül lehet kapni.
2017. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz, biztos jó, de már eléggé eltértünk a tárgytól. Az érdekelt, hogy egy mondjuk 25e Ft-os telefon mellé max. mennyiért érdemes fülhallgatót venni.
2017. okt. 9. 21:58
 8/8 Alex Fly ***** válasza:

A G2-re érdemes feltelepíteni a Vipert. Ha a Philipsekben gondolkodszb a 3800yashoz van benne natív konvolver...

De a G2 eredeti QuadBeat fülese sem rossz...

2017. okt. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!