Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alvin és a Mókusok koncert...

Alvin és a Mókusok koncert manapság milyen?

Figyelt kérdés

Pogó megy? Milyen a közönség?

Én még a 90-es évek végén jártam erre, és azóta semmi, babáztam is, és most kéne valami jó..


2017. nov. 27. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Maradj a cumisüvegnél...
2017. nov. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen? még az is jobb?
2017. nov. 27. 14:12
 3/4 Waff ***** válasza:
Olyan mint régen csak kicsit nyomibbak a mai fiatalok, nem olyan "kemény" a buli :)
2017. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Decemberben voltam legutóbb, és nagyon hangulatos. Pogó szokott lenni, marhajó. Wall of death és circle pit is van tudtommal minden koncerten. A zenéjük is jó még mindig, bár úgy mentem, hogy nem igazán ismertem az új albumot, nem volt zavaró, az új számokat is egyből megszerettem. Elég hosszú is volt, több mint két órán keresztül csapatták fáradatlanul, az alatt azért mi is megizzadtunk, pláne pogó közben, persze inkább csak másnap érez (vagy nem érez) az ember dolgokat... :) Menj el mindenképp, szerintem nem fogod megbánni!
2018. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!