Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a zenéről? (én imádom)


2017. nov. 28. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem. Azt is bírom, hogy klip legalább olyan hangulatos és zseniális, mint a dal.

Amúgy Jonnénak azt az albumát, amin ez van, kevésbé szeretem, mint az elsőt, pont azért, mert kevésbé sámánisztikus, inkább világzenés, viszont annak ellenére, hogy a világzenés jelleg ebben a számban is erős, az erdei, rituális hangulatot nagyon intenzíven hozza.

2017. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jéééé, nem gondoltam volna, hogy ezzel itt fogok találkozni :D Én is nagyon-nagyon szeretem, főleg a klippel együtt. Valahogy sikerült egy olyan hangulatot elkapniuk, hogy amikor először végignéztem, nem lepett volna meg, ha a végére tényleg megidéznek valamit a szobámban... Jonnéhez is nagyon passzol ez a szerep, teljesen el tudnám képzelni őt a valóságban is egy ilyen figuraként :D Az a fura valahogy az éneklésben, hogy egyszerre monoton, és nagyon erőteljes. Tényleg lehet érezni benne az ősi sámáni energiákat.

Az első válaszolóhoz kapcsolódva: egyébként nekem is jobban bejött talán a Jonne mint a Kallohonka, de azért erről az albumról is vannak kedvenceim. Ezen a számon kívül még a Vieras, a Tanssi és az En Olé jön be eléggé.

u.i. a Vieras klipjét láttad? Most jött ki, talán egy napja kb. Vélemény?

2017. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem ez az új album egy nagyon, de tényleg picit jobban tetszik, engem inkább csak a tiszta keverés zavar.

Jonne hangjához jobban illet a picit karcosabb hangzás, mint ez a talán már túl tiszta.

Az új klipp hozza a szokásos Jonne minőséget.

De a Pimeä On Oksan Taitto viszi nálam a pálmát, mint az összes jonne szám közül, nem sokkal a közepe utáni közös éneklés valami elképesztően zseniális, főleg mikor a vége fele még többen kezdenek el énekelni.

Jonne az olyan féle énekes aki valószínűleg szinte sose tanulta, érződik a hangjába hogy képzetlen, viszont ettől érződik belőle a természetesség (mármint, az ilyen ehhez a műfajhoz 100%-ban passzol) és az erő.

2017. nov. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!