Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hiro új számában, a Christiano...

Hiro új számában, a Christianoban valódi az a Kriszti, akire utal a refrén?

Figyelt kérdés
(Engem elhagyott Kriszti, K.O. // mert én nem vagyok Cristiano)

2017. nov. 28. 23:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindegy? Akkora fortrutyor seggexkrétum az a "szám", hogy kigyulladt a fülem, amikor véletlen meghallottam egy részletét. Legalább 10 kölyökpingvin öngyilkos lett amiatt a ""zene"" miatt.
2017. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem csak az erőltetett rím miatt van benne. Elég kizárt, hogy valódi lenne, de ha mégis, akkor valszeg egy ilyen dal hallatán hagyta el :D
2017. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
45%
Szerintem meg csak olcsó kábszert használ és az idéz elő ilyen szafgfgr szövegeket :)
2017. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
ZS kategória az a """"zene""""" ........
2017. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%
Meg egy rapper gurulós focira "rappel". :D Az igen. :D A rap ugye Amerikából származik, ott meg egyenesen lesz@arják a gurulós focit, ott az amerikai foci és a kosár uralkodik. A rapperek is olyan cuccokat hordanal.. Mindegy :D. Vicc az egész.. Próbálnak kiépíteni egy magyar rap kultúrát, de olyan nem lesz SOHA!
2017. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
látom, túl sok fogalmatok nincs a témáról. de hát nem lepődünk meg, végülis 3,7M megtekintés két hét alatt önmagáért beszél, aki fikázni akarja, megteheti, csak magát minősíti. puszi!
2017. dec. 3. 15:51
 7/29 anonim ***** válasza:
62%
Akkor a valóvilág is jó, mert sokan nézik? :D Egy szar a zene, zs kategória szöveg, és flow.
2017. dec. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Vagy akkor a Transformers is olyan rohadt jó film? Nagyon sokan nèzik, de mégis egy borzalom, ezt a kritikusok is megmondják. Írkáld csak a hülyeségeidet. :D
2017. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Messzire vezető esztétikai és ismeretelméleti problémát boncolgattok. Mi a jó? Valódi-e az öröm, az elismerés, ha azt részben mások kedvelése indukálja? Előadóművészet esetén nagyobb / fontosabb / relevánsabb elismerés-e a kritikusoké, mint a közönségé? Megannyi probléma.


Egyébként érdemes tanulmányozni a Szárnyas fejvadász történetét. Elég rendesen megbukott a mozikban 1982-ben, a kritikusok sem ismerték el különösebben. Most mégis kultfilm. Most akkor jó vagy nem abban a klasszifikációban, ahol a 3,7M nézettségű Hiro rossz, illetve a Transformers sem jó?


Tényleg érdekel.

2017. dec. 3. 22:12
 10/29 Bihar Valatonon ***** válasza:
85%
Kérdező ne boncolgasd azért mert neked szar az ízlésed mástól ne várd el...Hiro,és amit egy nagy rakás szar, nem kell szépíteni :)
2017. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!