Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már valaki Enrique...

Volt már valaki Enrique Iglesias koncerten?

Figyelt kérdés

Ha igen milyen volt,

mennyire ültél messze a színpadtól,

melyik országban volt?



2017. dec. 4. 21:51
 1/1 anonim válasza:
Madridban voltam. Nekem tetszett, kíváncsi leszek márciusban milyen lesz Budapesten. Bár véletlenszerűen jutottam el Madridban, mert apukám ott él, és épp akkor volt a koncert. És nagyon olcsón kaptunk jegyet, a színpadtól a 8-10 sor körül. Állójegyünk volt. Márciusban igyekezni fogok az első sort megcélozni. Kiemelt állóval. Szóval a koncert jó volt, Enrique közvetlen volt, amikor hozták ki a kapunk a fekete furgonnal. Pár ember kapott aláírást, nekem sajna nem lett. Talán tavasszal. Nagyon szép volt a színpadkép, rengeteg ledfal volt. Volt konfetti, meg műhó. Az őrök ezerszer kedvesebbek voltak, mint a Budapest Arénában. Bár egy magyart egy spanyollal nem lehet összehasonlítani. A magyar köztudottan birka nép. Tisztelet a kivétel. Sokan visszaélnek a hatalmukkal. De az őrök is kedvesek voltak Madridban. Meg ott minden ember az. Nem jutok el sokszor, csak a nagyobb szünetekben, meg főleg nyáron és télen. De minden ott töltött perc öröm. Ezerszer jobb, mint Budapesten.
2017. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!