Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Beleszerelmesedtem a zongorába...

Beleszerelmesedtem a zongorába, de nincs időm tanárhoz járni és zongorám sincs. Így hogy tudnék megtanulni zongorázni?

Figyelt kérdés

Szombaton ahova szoktunk járni bulizni van egy zongora és haverommal leültünk nyomkodni, youtube-ról néztük hogy mit kell nyomni és tök jó hangja volt. És egy könnyebb rövid dalt meg is tanultunk. De nagyon szeretnék valami komolyabbat pl keresztapa zenéjét

Így van rá esélyem megtanulni? Vagy az még belefér hogy veszek egy zongorát de tanárhoz biztos hogy nem lesz időm járni.



2017. dec. 7. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hangszer nélkül, tanár nélkül? Nincs esélyed. De ha lenne hangszered, tanár nélkül akkor se jutnál sokáig.
2017. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:

Többnyire egyetértek Achilles fórumtárssal, de most csak félig. Tanár és hangszer nélkül felejtős a dolog. De ha elég elkötelezett vagy, akkor tanár nélkül mehet. Talán nem leszel a hangversenytermek ünnepelt császára, de hobbiszinten igen jól megtanulhatsz zenélni.


Itt a 4-es hozzászólást olvasd el és fordítsd át zongorára.


Ja, és kötelező youtube csatorna:

https://www.youtube.com/channel/UCz0PmHG0RvQHazlEsFU-4uQ

2017. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mojjo ***** válasza:

Hopp, a link lemaradt. Szóval itt a 4-es hozzászólást:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__8997083-ott..

2017. dec. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tanárok se tudnak zongorázni. és most nem poénkodni akartam ezzel.
2017. dec. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mojjo ***** válasza:
@4: Gondolom azt akartad kifejezni, hogy vannak rossz tanárok is. De azt elfelejtetted hozzátenni, hogy ugyanúgy vannak jók is.
2017. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szintetizátort, azon tudsz gyakorolni (én is ezt teszem), aztán ha lesz elég pénzed (és közben a tehetséged is - ha van - kibontakozik), lecserélheted egy pianínóra. :)
2017. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
@6: Ha belefér neki egy zongora (vagy pianínó, vagy digitális zongora), akkor ne vegyen szintetizátort. És azt írta, belefér.
2017. dec. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tanár nélkül is meg lehet tanulni, bár úgy nehezebb. Vedd meg a zongoraiskola kiadványokat egy zeneboltban, és azokból tanulgass, megmutatja neked a teknikákat, mindent. Az internetes tutoialokkal nem jutsz messzire . Ne add fel, sok sikert :)
2017. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mojjo ***** válasza:
@8: Interneten vannak nagyon jó csarornák, ahol remekül elmagyarázzák, hogyan is kell zongorázni. Amit én linkeltem, az pl egy zongoratanárnak a csatornája. Szóval szerintem autodidakta módon tanulva nagyon kellenek ezek is. Persze nem árt igencsak jól tudni hozzájuk angolul.
2017. dec. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!