Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Depeche Mode koncertre szoktak...

Csakalinketszeretnem kérdése:

Depeche Mode koncertre szoktak járni 16-17 évesek?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok és őszintén hidegen hagy az együttes, nem nagyon érdekel, de szüleim szeretik és kedvésségből vettek maguknak és nekem jegyet. Szivem szerint lemondanám, mert engem más zenészek érdekelnek. Szoktak az együttes koncertjére 16-17 évesek is járni? Csak, hogy legalább azért megérné-e elmennem, hátha valakivel ellehetnék.

2017. máj. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Menj csak el, nem árt művelődni.
2017. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A fiatalok sajnos nem nagyon hallgatnak igényes zenét.
2017. máj. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, noha flegmaságot nem kértem :D csak, így hozzátenném, hogy én tisztelem a zenekart, de szerintem abban sincs semmi gond ha kimondom, hogy csak kevés számukat szeretem. 2. kommentelő elég gonosz tőled, hogy ezt mondod... ahány ház annyi szokás.
2017. máj. 24. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérek. Az alapján válaszoltam a kérdésedre amit a környezetemben látok.
2017. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na végül elmentél? Hogy tetszett?
2017. jún. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy későn válaszoltam nem járok fel gyakran az oldalra, de igen elmentem jó volt
2018. febr. 10. 11:11
 7/7 anonim válasza:
jó volt? milyen jo nagyon jó
dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!