Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc zenekarotok?...

Melyik a kedvenc zenekarotok? Miért?

Figyelt kérdés

2017. dec. 14. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Korn. Mert jó zenét játszik.
2017. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Running Wild. Mert jó zenét játszik. Dinamikus, lendületes, élettel teli. Nem búvalb***ott, vagy nyálszitálás, mint a mai divatos "zenék". Linkelek is egy számot nagy hirtelen, hogy értsd, miről beszélek.

https://www.youtube.com/watch?v=Af178-bk4E4

2017. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Led Zeppelin, mert a könnyűzene történelem csúcsa.

De gondolom őket mindenki ismeri(legalább kellene:D ) Szóval itt a kedvenc metál zenekarom ami talán ismeretlen lehet sok metált kedvelőnek : https://www.youtube.com/watch?v=2hE3jWIaPAw

2017. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Queen. Mert a zenéjük egyszerre volt populáris, nagy tömegeket vonzó; illetve hihetetlenül bonyolult (értsd: nehezen eljátszható) és változatos. Itt nem csak a különböző stílus irányzatokra gondolok (glam rock, ragtime, pop, funk-rock, stb.), vagy arra, hogy mind a négyen kiváló dalszerzők voltak (még az egyedüliként nem vokálozó John Deacon is), hanem a számaik fordulatos és egyedülállóan ötletes dalszerkezetére.
2017. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3, 18 vagyok, én ugyan ismerem, de szerintem a korosztályom fele minimum nem tudja, hogy kik voltak ők. Amúgy az ellinkelt szám első fele kicsit hasonlított a stílusukra.

4, Mikor játszott a Queen ragtimet?

2017. dec. 14. 22:41
 6/14 anonim ***** válasza:
2017. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Wham!💕

Mert szeretem a zenéiket!😍George Michael és Andrew Ridgeley jól összehozták a bandát!😊Nagyon jó dalokat írtak.

2017. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

The Pretty Reckless.

Mert nincs manapság olyan zenekar, ami classic rock-ot játszana, modern stílussal felvértezve. És mert Taylor Momsen, Ben Philips, Mark Damon és Jamie Perkins (nicsak, felsoroltam minden tagot xd) hihetetlen módon bánik a "kezébe" adott hangszerekkel.

2017. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

A Kárpátia. Mert mondanivalója van a szövegnek, és nagyon tetszik az énekes hangja.


Külföldiek már nem tetszenek. A Led Zeppelin tetszett meg az Emerson-Lake and Palmer. Kinőttem belőlük. Tetszett még a Rammstein, már nyomaszt.

2017. dec. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy alapvetően rock és metal vonalon mozgok/ mozogtam az utóbbi időben, de egy pár hónapja a Sunrise Avenue a kedvencem. Imádom az énekes hangját, annyira megnyugtató és a szövegek is passzolnak a hangulatomhoz általában. Motiváló is néhány szám, és úgy énekel a szerelemről pl., ahogy mástól még nem hallottam, és nagyon közel áll hozzám az, ahogy mindezt előadják.
2017. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!