Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vezeték nélküli fejhallgatók...

Vezeték nélküli fejhallgatók közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
20000Ft-30000Ft körül szeretnék venni de szeretnék tapasztalatok, vélemények alapján dönteni.

2017. dec. 15. 15:53
 1/2 marci5000 válasza:
Amelyikről azt írják. XD Szerintem a JBL bár az ára borsos
2017. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél rajta hallgatni...

Nekem egy Extra bass fejhallgatóm volt (Sony MDR XB650BT) Lenyűgöző hogy mekkora basszust tudott kiadni magából, mindemellett szép, tiszta és kellemes hangzása volt... persze csak bejáratás után, mikor megvettem kicsit meg is ijedtem hogy milyen ratyin szól :D Most egy Sony MDR XB950BT-m lesz elvileg ugyanaz csak nagyobb basszussal, most kifejezetten jóáron beszerezhető!

Ha viszont kiegyensúlyozott hangzásra vágynál akkor én a Sennheiser 4.40BT-t ajánlanám, habár ezzel nincs tapasztalatom de mindenki azt írja hogy remek füles!

VISZONT... elvileg vannak fejhallgatók amik "más" kategóriát képviselnek hangzásterileg (stúdiófejhallgatók vagy minek nevezzem), (ezekkel egyáltalán nincs tapasztalatom és valahogy nem is tudom elhinni amiket írnak róluk...) ezek között híresebb és jó márkák az AKG, Superlux vagy Audio Technica ezek között is érdemes szétnézni, utánanézni... Viszont ha képes vagy engedni a vezetéknélküliségből, akkor mindenféleképpen a Creative Aurvana Live-ot ajánlom! :) Sok sikert a vásárláshoz!

2018. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!