Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan zenei előadó/együtte...

Van olyan zenei előadó/együttes, akiket annyira szerettek, hogy szinte minden számukat ismeritek? Ha igen, ki az/kik azok?

Figyelt kérdés
Vagy ha olyan előadóról/együttesről van szó, aminek rengeteg száma van, akkor nem szinte mindet, de mondjuk 30-40 fölött.
2017. dec. 18. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Van, pl. Tankcsapda. 25 éve szeretem, minden albumuk megvan, több koncertjükön voltam már. A Rózsaszín Pittbull is nagy kedvenc.
2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Linkin Park,3 albumjuk van meg,minden számot ismerek és tőlük tényleg minden szám tetszik,még a legújabb album talán nem annyira bejövős de azt is szívesen meghallgatom ha úgy van. A másik ilyen banda az a BMTH
2017. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Nálam nem mindig az dönti el, hogy kilóra mennyit hallgatok egy előadótól, hogy mennyire szeretem. Pl. Rammstein-től szerintem szó szerint mindenhez volt már szerencsém, de nem merném róluk határozottan kijelenteni, hogy jobban szeretem őket, mint a Porcupine Tree-t, akik diszkográfiájának még a felét se hallottam, részben azért, mert amikor új zenére vágyok, ritkán van kedvem olyan zseniális tizeniksz perces számokhoz, amik melankóliája kapásból elveszi az életkedvem. Meg pl. Merzbow-t egyik örök kedvenc zenei előadómként tartom számon, de soha a büdös életben nem fogom meghallgatni mind a 300+ albumát (meg még azon felül az élő lemezeket, EP-ket, kollaborációkat, stb.), nem is beszélve arról, hogy az ő muzsikája se épp olyan, amit bármikor kedvem lenne berakni. :D

A Tool, a Death Grips, meg a Green Day az a három zenekar, akikről ki merem jelenteni, hogy nem tud senki olyat mutatni tőlük, amivel ne lennék képben, és pont annyira szeretem is őket, mint amennyire az ember ez alapján elképzelné.

2017. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Metallica, korn, iron maiden, guns n roses, eminem, rózsaszín pitbul, quimby, hyperkarma, kispál és a borz, zselenszky, megadeth, queen, cold play, massive attack, kraftwerk, pokolgép, ákos, pink floyd, depeche mode, red hot chilli peppers, system of a down, nightwish, fintroll, pig destroyer, skrillex, concord dawn, pendulum, prodigy, tiesto, astrix, infected mushroom, gms, yahel, paul kalkbrener, manson, anima sound system,...

És... több nem jut eszembe

A felsorolásból az első 8-9 100% a többi 30-40felett.

2017. dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt, hogy minden, vagy majdnem minden számát ismered egy előadónak nem tartom egy olyan hűdenagy dolognak. Nem is értem...miért ne hallgatná végig sorra az albumait az ember annak az együttesnek, amit kedvel? Paff. Máris ismeri az összes számot. Ha még meghallgatja többször, (mert ha egyszer tetszik egy album, miért csak egyszer hallgatnám meg?), akkor kívülről tudja kb az összes számot.
2017. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, 30-40 az nem sok, az kb 3-5 album.
2017. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!