Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti utána szoktatok nézni a...

Ti utána szoktatok nézni a kedvenc együtteseitek/Előadóitok történetének, hogy Kik a tagjai, hogy Ők kik, illetve mikor alakult meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Csak gondoltam megkérdezem,hogy Ti hogy vagytok ezzel,mert én speciál hallgatok vagy 50 féle előadót,szinte az összes a nagy kedvencem,de igazából a legtöbbről alig tudok Valamit.Például én általában Rock-ot,RAP-et és ilyen elektromos zenéket hallgatok meg egy pár másikat is.Csakhogy a fő-fő rock kedvenceimből néhányat említsek az Airbourne-ről,Mötley Crüe-ról,és a WASP-ról annyit tudok,hogy az Airbourne egy Ausztrál banda,ami 2003-ban alakult,a Mötley Crüe-ről is csak annyit tudok,hogy Amcsi banda illetve a WASP-ról is csak annyit tudok,hogy Amcsi és nagyjából ennyi.😅

2017. szept. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami információt mindenképp igyekszem szerezni kb. mindenről, amit hallgatok, de az életrajzát fejből kb. csak azoknak tudom, akiket nagyon nagyra tartok és/vagy érdekesnek találom a történetüket.
2017. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez attól függ a banda maga is, vagy csak a zenéje áll közel hozzám. Ha az előbbi, akkor az jön magától, idővel megismerem, vagy már olyan régóta ismerem, hogy kb olyan érzés, mintha születésemtől fogva tudnám róluk ezeket az infókat. Sosem erőltetem a dolgokat, ez vagy kialakul vagy nem.
2017. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Életrajzukat nyilván nem tudom fejből, viszont a diszkográfiákat nagylemez szinten mindenképpen vágom, plusz ha nem is az összes tagot, de a frontembert mindenképpen tudom névről. Ja, meg hát igen, a nemzetiségükkel is tisztában vagyok.
2017. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze:)
2021. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én utána szoktam nézni mert szerintem érdekes nézegetni az ilyen életrajzi cuccokat de az is teljesen okés ha nem tudsz a kedvenc bandádról semmit hiszen főleg a zene a lényeg.
2022. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!