Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A N. W. A. -nak tulajdonképpen...

A N. W. A. -nak tulajdonképpen volt köze a blood vagy a crip utcai bandáknak?

Figyelt kérdés
Tanulmányozom egy ideje a rapperek bandabeállítottságukat. Köztudottan vannak bandatagok, pl. A crip tag Snoop Dogg, azonban a Straight Outta Comptont másodjára megnézve sem derült ki számomra, hogy az NWA-nak és a tagjainak a bloodshoz, vagy a cripshez lenne köze. A cripsre tenném a voksom, több cripre utaló jelek vannak, illetve Eazy-E temetésén is egy kék bandana volt a földbe szúrva, viszont összeálltak Suge Knight-al, aki pedig szerintem nyilvánvalóan blood tag. (Folyton piros ruhákban mászkál, képek róla, amin Bomptonos pólót visel, a blood tagok nem írják le a c betűt, azt k-val vagy b-vel helyettesítik.) Vajon az NWA tagjainak van még vagy volt köze az utcai bandáknak?

2017. dec. 25. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem régiben megnéztem a Straight Outta Copmton c. filmet (ajánlom figyelmedbe, szerintem nagyon jó, ha tényleg érdekel a téma) és a vége felé amikor káosz van az utcákon, két ember sétál az úton egy Bloods és egy Crips tag egymás mellett, kezükben (A piruséban piros, a cripsesében kék) kendő, amik össze voltak kötve. Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem maga az N.W.A. semleges volt ilyen téren. (Ergo nem foglalt álláspontot a egyik bandában sem.) Van benne olyan jelenet, amikor Dr.Dre Tupac-kal akar számot felvenni (California love), és Tupac biztos, hogy Pirus, Dre pedig az NWA tagja volt.
2018. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Láttam, utána felbuzdulva írtam ezt ki :D kicsit utánaolvastam és keveredve vannak, Tupac blood szimpatizáns volt, Ice Cube és Eazy-E viszont Crip szimpatizánsok, ahogy a barátjuk, Snoop Dogg is aki Crip member a mai napig.
2018. ápr. 2. 00:47
 3/3 anonim ***** válasza:
2Pac nem volt Blood tag, csak mivel a Death Rawba volt, így inkább Blood szimpatizáns volt, de ettől függetlenül úgyanúgy voltak Cripes haverjai is. Eazy E és MC Ren tagja volt a Kelly Park Cripnek. Ice Cube is Crip tag volt, tudtomal,töbször láttam a nadrágjába becsíptettet Kék bandanát. Dre és Yella is Crip szimpatizánsak voltak inkább, Dreről pedig azt is hallotam, hogy Crip tag is volt. Tehát, egyértelműen Crip szimpatizáns volt az N.W.A.
2018. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!