Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melanie Martinez zenéi tulajdo...

Melanie Martinez zenéi tulajdonképpen miről szólnak?

Figyelt kérdés
Hallottam azt is, hogy a saját életét meséli velük, meg, hogy a bőgőmasina (crybaby) a főpontja az egésznek, és az ő élete mesélődik el, ez nem világos. Légyszi mondjatok el mindent amit erről érdemes tudni:D köszönöm:))

2017. márc. 21. 19:23
 1/4 anonim válasza:
100%
En errol nem hallottam, lehet h igaz, de amit en gondolok, h lehet azt hinni, hogy ertelmetlensegekrol enekel, de szerintem minden dalanak megvan a maga kis uzenete :) De nekem mindegy, hogy mirol szol (oke ez azert tulzas :D), a lenyeg, h imadom oket :D
2017. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úgy van ahogy gondolod! Azt meséli el pl:

[link]


Itt elolvashatod hogy érzelmes lány volt és hogy crybaby-nek csúfolták és majdnem megőrült....

2017. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! A Crybaby albumnak van egy saját története.

Írd be youtubera, hogy Crybaby története magyarul, és lesz egy videó :)

2017. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy lehetne a legjobban összefoglalni szerintem az ő dalait, hogy a felnőttek/tinik világának nagyon is valós és komoly problémáit helyezi a gyerekek világába, ezzel mutatva görbe tükröt. Egyfajta groteszk mesevilágot teremt, ahol borzasztó dolgok történnek, mégis gyermeki marad a hangzás és a szöveg. Persze, beleszövi a saját életét/élményeit/gondolatait is gondolom.:)
2017. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!