Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Metallica, Iron Maiden vagy...

Metallica, Iron Maiden vagy AC/DC?

Figyelt kérdés

Szerintem. 1.Iron Maiden,2.Metallica,3.AC/DC

Szerintetek?:D

Melyik együttesnek van több jó zenéje?:)



2017. dec. 27. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
nekem Metallica:)
2018. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
78%

1. Maiden

2. Metallica

3. AC/DC


Maiden - legjobb heavy metal zenekar a világon, nem csoda, hogy '75 óta a pályán vannak (mondjuk szerintem az első hét album volt pályafutásuk csúcspontja, utána eléggé unalmasak lettek, de ez magánvélemény).


Metallica - na, ők más kategória. Jó hosszú ideig nem bírtam elviselni őket, nem értettem körülük a nagy hype-ot, a régi számaik hallgathatóak voltak, az újak borzalmasak - ez volt az álláspontom. Az uccsó két nagylemezüket, amelyen visszatértek a thrash műfajhoz, még nem hallottam, mert nem is érdekelt, mert a Load-Reload-St.Anger "szarháromság" után lemondtam a Metal Icáról. Most már jobban szeretem őket (bár a fent megnevezett három albumot továbbra sem bírom), úgyhogy lehet, hogy becsekkolom az újabb anyagaikat is.


AC/DC - a legrosszabb a három felsorolt zenekar közül. Egy időben bírtam őket, azóta rájöttem, hogy unalmasak, idegesítőek és százezerszer jobb zenék vannak náluk. Ráadásul rettentően túl vannak értékelve.


Ez mind csak egyéni vélemény, úgyhogy nem kell a lepontozgatás meg a hasonlók. Ha valaki nem ért egyet velem, ignorálja, ne foglalkozzon vele, de lepontozást és trollokat (főleg trollokat) nem kérek.

2018. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1. AC/DC

2. Iron Maiden

3. Metallica


Mindhármat szeretem

2018. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!