Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » AK26 koncerten milyen zenéket...

AK26 koncerten milyen zenéket szoktak előadni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
11%

Szécsi Pál, Zámbó Jimmy, stb...

Na szerinted??

2018. jan. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazabol nem voltam biztos a Zambo Jimmyben de koszi, hogy megerositettel!


Gondolom csak meglattad a kerdest az uj kerdesek kozott, jobb esetben tudod is hogy kik az AK26 es gondoltad hat akkor irok ide egy tok ertelmetlen valaszt amire valoszinuleg ugysincs szuksege a kerdezonek. Koszonom a torekvest de felesleges volt. :)


A kerdesem az hogy milyen zeneket szoktak eloadni de akkor leegyszerusitem: melyik SAJAT szamaikat/dalaikat szoktak eloadni?

2018. jan. 2. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Sz*rokat
2018. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legutóbb amikor én voltam.


Getto platina

Bajnok

Bátor szív

Surány szamuráj

Blöff

Párizs

Cristiano Ronaldo

Elmentél

Pénzembe estél bele


Az elmentél és a pénzembe estél beléből csak a saját szövegeiket habár az elmentélből Max szövegét is de hát az értelemszerű mivel az refrén.

2018. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brandon41 ***** válasza:
Mindig mást, ezt még Giajj mondta. Úgy hogy nem ugyanazokat adják elő. Vannak solo Hiro/Giajjeno számok, közreműködéses számok és természetesen közös számok is.
2019. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!