Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rammstein koncert, pirotechnik...

Rammstein koncert, pirotechnikai baleset Budapesten?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem bővebben mesélni róla? Tényleg megégett az első három sor, és a bandát kitiltották Magyarországról? Vagy ez csak egy legenda? Azt hiszem a dátum 2011.11.10, de nem vagyok benne biztos.


Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2018. jan. 3. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hol hallottad? Próbáltam utána nézni és semmit nem találtam erről ( + egész sokat informálódtam a Rammstein-ről életem során, és tudomásom szerint nem csak Magyarországon, hanem úgy ámblokk nem volt még komoly balesete senkinek a közönségből a koncertjeiken).
2018. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Itt olvastam, azért mondom. Csodálkoztam is, mert én is elég informálódott vagyok a banda felől, és én sem hallottam még ilyenről a Rammsteinnel kapcsolatban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9048661-mik..

2018. jan. 3. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
#2 Ott is pont olyan légből kapottnak tűnik, mint itt tűnt. :D Szerintem akkor gyógyulj csak rá a témára, mikor valahonnan elő tudsz kaparni egy olyan forrást, amin érdemes elgondolkodni - addig felesleges, és én semmit nem találtam.
2018. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy koncertbaleset, YouTube-on valahol fenn is van, 1994 vagy 1995, még nagyon az elején, de senki nem sérült meg. Egy lángoló színpadi elem leszakadt, ennyi.
2023. febr. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!