Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Papp László Sportarénába...

A Papp László Sportarénába mennyivel kell hamarabb érkeznem, hogy az első sorban állhassak?

Figyelt kérdés
Kiemelt állóhelyes jegyet vettem, de még ez sem garancia az első sorra. Mennyivel hamarabb érdemes odamenni, hogy biztosan a színpad előtt lehessek? (Enrique Iglesias koncert)

2018. jan. 2. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapunyitás előtt 1-2 órával érdemes.
2018. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is odamegyek és nekem is kiemelt állóhelyes jegyem van. Szerintem is kb. 2 órával előbb érdemes, de nem olyan fontos. 4 éve voltam ott Kylie Minogue koncertjén. Sok ember volt előttem, mikor bementem, még mentem mosdóba és kb. fél 8-kor már ott álltam a színpad előtt. Az emberek még lézengtek össze-vissza, kaját, meg innivalót vettek, úgyhogy kb. 8 órára volt bent mindenki és mégcsak nem is kezdődött pontosan a koncert, úgyhogy volt idő úgymond helyezkedni. Akkor nem mentem a ruhatárba sem, mert vékony kabát volt rajtam, amit a kistáskámra teríthettem. De ezúttal télikabát lesz rajtam, úgyhogy azt le kell adnom és meg is keresnem a ruhatárat, mert nem tudom, hol van. Meg biztosan megyek WC-re is. Szóval nem csak az a lényeg, hogy kintről mikor jut be az ember, hanem az is, hogy a ruhatáros dolog ne tartson sokáig. Az biztos, hogy a koncert kezdetéig odabent tolakodni fogok, mert nagyon alacsony vagyok, meg különben is szeretnék elől állni. Ha szeretnéd, privátban megbeszélhetjük, hogy találkozzunk az Aréna előtt és amelyikünk előbb odaér, az foglalja a helyet a másiknak a sorban odakinnt. Viszek magammal valami harapnivalót is, ha szobrozás közben megéheznék. Addig pedig míg várunk, beszélgethetünk is, úgy jobban megy az idő. Írj üzenetet, ha benne vagy!
2018. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!