Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy ukulelét szeretnék magamna...

Egy ukulelét szeretnék magamnak venni, többi lent?

Figyelt kérdés

1.Mennyire egyszerű a használata olyannak aki még egyáltalán nem nyúlt hangszerhez? (Magamtól/interneten akarok megtanulni.)

2.Tudnátok ajánlani ukulelét interneten szeretnék rendelni nem szeretnék nagyon sokat költeni mivel nincs sok spórolt pénzem de ha kell spórolok még 10.000 ft alatt (tudom nem sok de remélem elegendő)


Nagyon szeretem a hangzását, nagyon sokzenét hallgatok amiben sok a gitár. És tök kipróbálnám itthon mivel egyhobbim sincs és ezt egy jó hibbinak tartom?

15/f



2018. jan. 9. 12:57
 1/2 anonim válasza:

Az ukulele nagyon remek hangszer. Ha nincs hobbid, akkor ez éppen megfelelő :) Én is most szeretnék megtanulni. Most keresem az "igazit" magamnak.

Itt leírják, hogy milyen márkát érdemes venni:

[link]

Biztosan rátaláltál már erre az oldalra, de ha nem, akkor nézd meg. 10 és 20 ezer Ft között már lehet jót venni. (Ha olcsóbban szeretnél, érdemes használt hangszeret is venni, mert sokan vannak, akik eladják a megunt hangszereiket, mert rájöttek, hogy mégsem szeretnének rajta játszani)

Én egy Ortega márkájút néztem ki, aminek nagyon tetszik a hangzása. A youtube-on meghallgattam több ukulelének a bemutatását is.

Sok sikert!

2018. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkép ránézek az oldalra
2018. jan. 14. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!