Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kpopperek! Nektek mi a vélemén...

Kpopperek! Nektek mi a véleményetek? Többi lent :D

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy mint gondolom mindenki észrevette, mostanában a BTS nagyon felkapott lett. Sokan azt gondolják, hogy nem teljesen érdemlik meg a sikert, illetve a számaik sem olyan kpop-osak már. Nektek mi a véleményetek? :DD


(remélem, érthető a kérdés, beteg vagyok és hátömm.... még hülyébb vagyok, mint szoktam lenni XD)



2018. jan. 13. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérdemlik, hogy ilyen sikeresek, nehéz lehetett ilyen sokáig eljutniuk, de még tudnék mondani pár bandát, akik szintén megérdemelnék.
2018. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
eredetileg sem kpopnak indultak, akkor meg nem tök mindegy a stílusuk?
2018. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Most hogy Amerikában egyre többet vannak, elkezdték átvenni azt a stílust. De szerintem (is) megérdemlik a sikert
2018. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a BTS teljesen megerdemeli sikert azok után amin keresztül mentek hogy ide eljussanak.

A kpop pedig egy összefogglaló név semmint zenei stílus mint a rock vagy a hip-hop.A BTS szeret mindig kicsit változtatni a stílusan.Ha megfigyeled először ilyen nagyon gengszteres hip-hop-osak voltak aztán kezdtek egy picit úgymond "lecsillapodni".A 4 èv alatt eleg sokat vàltozott a stílusuk és még fog is, lehet hogy amcsi hatásra lehet hogy nem.

2018. jan. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem megérdemlik a nagy hírnevet mivel nagyon nyíltan énekelnek mindeféle témáról pl. depresszió, zaklatás, kiállnak egymás és a fandom mellett

És igen, a fandom. Csak egyetlen, vagyis inkább 2 bajom van velük. 1 gerinctelen kis köcsögök akik mindenkivel szívóznak és ez szerintem nem méltó se a régi fandomhoz, se a bandához. 2 mivel nyertek a billiboardon rögtön felkapottak lettek, minden új számukon több, mint 100 milliós megtekintés és ezzel az a baj, hogy nagyrészük csak olyan aki fake fan, tehát:"Az a süti a kedvencem, igazából nem tudom a nevét, de nagyon jól néz ki*.*" ahelyett, hogy például észrevennék, hogy Jin milyen aranyos, kedves és figyelmes a tagokkal, főz rájuk, takarít, szinte a második anyjuk. És ott van Hoseok akit mindenki furának tart, csak mert nagyon életvidám. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem ő derít jobb kedvre a hülyeségeivel, nevetésével egy rossz nap után, és persze Jin vicceit is imádom és az ablaktörlő nevetésétxD. És amit ebből kiakartam hozni az az, hogy az új "fanok" akik mindig vitát szítanak ők rontották el ezt az egész BTS érzést számomra. Mert az is nagyon hiányzik, hogy pl. egy No More Dream táncot is előadjanak, necsak egy újabb semmi lényegű zenét. És így, hogy egyre több rajongójuk lesz egyre jobban kell megfelelniük több embernek, mert ezt pumpálják beléjük. Ígyis szegény Golden Maknaenk annyira megtört, hogy instagrammon az újév köszöntős képén látszik, hogy vagdosta/vagdossa magát. És ez szerintem nem véletlen. A nagyobb hírnév nagyobb stresszel is jár amit így ad ki magából. Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan megfognak törni(amit persze nem szeretnék) a nyomás miatt. És én ezért hagytam ott őket, mert ezt nem bírnám végignézni és akkor inkább most szenvedek az elvesztésükkel, mint később, mikor ez már sokkal durvább lesz. Nekem ez a véleményem.

2018. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megérdemlik, minden banda megérdemli a sikertviszont valóban amerikaosodnak. Az sem tetszik nekem, h elméletileg angol albumot fognak kiadni. Én a kpopba szerettem bele, a koreai nyelvbe, nem az angolba. Annak viszont nagyon örülök, h terjed a kpop. Csak sajnos rengedeg divatfan lett mostanában. Az is zavar, h ha azt mondom:kpop, mindenkinek csak a BTS(bétéesxd) jut eszébe. Én 2012től vagyok kpopper egyébként, a Bigbang szippantott be, utána az EXO. 17/l
2018. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én alapvetően szeretem a BTS-t, már 2017 nyara óta.

Szerintem megérdemlik a sikereiket, viszont tényleg nagyon "elnyugatiasodnak".

Én épp ezért szerettem a kpopot, ezzel együtt a BTS-t, mert ők nem a nyugatiakról vettek példát(illetve nagyrészt nem).

Viszont például a Don't leave me is eléggé nyugatias, az én szememben. Ha arról van szó, hogy tetszik e, vagy nem, akkor azt mondom, hogy tetszik.

Ha nem ismerném a BTS-t, akkor viszont azt mondanám, hogy ez a szám tetszik, de nem járnék a BTS után.

Az oké, hogy kipróbálnak új stílusokat, de szerintem ez nem igazán jött be.


A másik meg, a divat fanok...azért is szerettem volna eltávolodni a BTS-től. Nem a srácok miatt, őket még mindig imádom.

2018. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Anpanman elég Amerikaias nekem..
2018. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem megérdemlik a sikert, ahogy sok más banda is. Az már más, hogy az utóbbi időben nem jönnek be a számaik. (az Idol az most egy meglepő kivétel lett <3)


Számomra az a szomorú, hogy a BTS-en kívül alig hallok más bandáról. Mármint, tehetségesek, nincs velük bajom, NEM EZT MONDOM. Viszont annyi jó, újabb, kevésbé híres banda van, és azokra a kutya se figyel. :/ Persze ez nem a BTS tagok hibája, csak sokan csak is a BTS-t látják. :/

2018. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ötös, az utolsó mondatodra válaszolnék. Megtörni tényleg borzalmas őket látni, aminek a jeleit már most láthatjuk, de szerinted mennyivel borzalmasabb, hogy nem vagy mellettük a nehéz időkben, ha egyszer szereted őket?
2019. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!