Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyire jó gitár a kategóriáj...

Mennyire jó gitár a kategóriájában a Yamaha CG-182 C, továbbá mi a különbség az S, a C és az SF jelölések között? (a többi lent)

Figyelt kérdés

[link]



Ezt néztem ki magamnak, egy komolyabb gitárt szeretnék, ami alkalmas lenne fellépésre is, bár újrakezdő vagyok. Szerintetek érdemes lenne megvenni ennyiért? Persze kipróbálás után...


Köszönöm szépen a segítséget előre is!


2018. jan. 14. 18:56
 1/1 anonim válasza:

Ennyiért nem lehet rossz gitár:)

Viszont a kipróbálás a legfontosabb.Én a helyedben elmennék egy zeneboltba(lehetőleg olyanba, ahol jó nagy a választék) és többek között kipróbálnám ezt a gitárt is. Lehet, hogy találsz egy másikat, ami olcsóbb de neked jobban fekszik, jobban tetszik a hangja stb...az a fontos, hogy olyan hangszeren játssz, ami közel áll hozzád és tetszik neked

2018. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!