Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a különbség egy normál...

Mi a különbség egy normál trombita fúvóka és egy megatone fúvóka között, ill. bach, vagy yamaha fúvóka?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy fúvókát, mert kicsi ami eddig volt és azon gondolkoztam, hogy egy "Bach trombita-, szárnykürt-, kornett fúvóka, Megatone" fúvókát veszek. Csak nem tudom mi a különbség(ha van). Esetleg ez jobb: [link] ?

2012. márc. 11. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Ha trombitálsz, ne vegyél szárnykürt fúvókát. Az szárnykürthöz való. A megatone fúvóka állítólag teltebb hangot ad a hangszernek. Azt javaslom, hogy fúvókát ne neten vegyél, hanem személyesen Andriknál, FonTrade-ben, avagy a NAgymező utcában. Próbálj ki minél többet, még az azonos fajta és szám is tartogat különbséget. A hangszerészeknél általában ki lehet próbálni mindet, nem mész az agyukra.
2012. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ így utólag is! Andandnál vettem egy Schilke 14-est. Ment a zöld:)
2012. nov. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!