Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy elektromos gitárt szeretnék?

Egy elektromos gitárt szeretnék?

Figyelt kérdés

Már nézegettem interneten És gitározás, de 25 Európai nélkül kezdődik...

Szerintetek ez a gitár

megéri? [link]

Vagy inkább ezt vegyem meg? [link]

És muszály hozzá az erősítő?



2018. jan. 18. 21:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést a hiba javítóért. Javítás:

Már nézegettem interneten gitárokat és 25 Ezer ft-nál kezdődik...

2018. jan. 18. 21:48
 2/8 anonim válasza:
Szerintem egy elektromos gitárt szeretnél.
2018. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a másodikat ajánlanám, Behringert nem igazán vennék. Használtan már 30K-ért simán lehet venni olyan gitárt amivel ellehetsz jópár évig (bár ezt a DG vagy milyen márka ez, nem ismerem). Erősítőt pedig mindenféleképpen ajánlok hozzá, anélkül szinte alig szólal meg (mivel nincs olyan testkialakítása,mint egy klasszikusnak/akusztikusnak). Itt-ott ha lusta vagyok, én is játszom az enyémen erősítő nélkül, de akkor nem fogod érezni a rockot :)
2018. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vegye senki rossz néven, de 25-30 ezer forintért nem igazán lehet tisztességes gitárt kapni. Még a használt piacon sem. Nem mondom, ki lehet fogni néha jó ajánlatokat, de ritka. A tűzifa kezdődik 25 ezernél, nem a gitár.


A Behringer nem készít jó hangszereket. Legalábbis nem ebben az árkategóriában. Ez a DG meg valami ócska, kistestű Stratocaster kópia. Az legalábbis biztos, hogy nem David Gilmour signature :D


Inkább spórolj még egy kicsit és nézz körül a Cortok között:


[link]

[link]

[link]


És természetesen kell hozzá erősítő. Nem muszáJ (!), de jó ha van. Gondolom, hallani is szeretnéd magad. :)

2018. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen zenét szeretnél játszani? Mennyit szánnál rá? Hol szeretnél játszani?
2018. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15-20 ezret szánnék rá, otthon játszanak rajta, nem tudom még milyen zenéket.
2018. jan. 21. 15:29
 7/8 Mojjo ***** válasza:

Ez így felejtős.


15-20 körül bőven nincs még használható gitár, elektromos pláne nem. Minimum meg kellne háromszoroznod a rászánt összeget, és akkor az erősítő még sehol nincs.


És ha nem tudod, milyen zenéket játszanál, sok motivációd sem lehet. Így nem tudom, mennyi értelme és főleg realitása van egy hangszeren tanulásnak.


Őszintén szólva szerintem minimum jegeld ezt a projectet...

2018. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapsz villanyos Cort stratocaster-t újat például a hangszerdiszkont.hu-n is 36ezer körül amire én azt mondom hogy vállalható és pontos hangszer. Ráadásul könnyű és kényelmes is. Kezdésnek szerintem pontosan jó, majd kialakul a zenei stílusod és arra mégy majd tovább komolyabb hangszerekkel.
2018. jan. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!