Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ecigit vegyek, milyen...

Milyen ecigit vegyek, milyen porlasztoval?

Figyelt kérdés
szoval szeretnek venni egy ecigit igazabol az lenne a lenyeg hogy minnel jobban fustoljon😁milyet tudnatok ajanlani? A smok alien 220w neztem,talaltam egy kulfoldi oldalt ahol most felaras viszont lehet hozza masik porlasztot valasztani(0.15ohm,0.25ohm,0.6ohm,V8 baby x4,V8 baby T6,V8 baby T8) arban 20ezer korul gondoltam,koszonom elore is:)

2018. jan. 16. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél kisebb az ellenállás(OHM), annál nagyobb a füst és annál melegebb is. Ilyenkor akksira nagyon figyelj! Sonykat(VTC30) vegyél és MEGBÍZHATÓ HELYRŐL MERT FELROBBANHATSZ!
2018. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elementvape.com ot neztem. Esetleg tudnál tanácsot adni hogy milyen porlasztoval valamint milyen boxal lehet a legtobbet kihozni 20ezerert? En a tfv12 cloud beast tankot neztem,mit gondolsz rola?
2018. jan. 17. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú az ne írjon ide bele aki ne e-cigizik :D

Én 5 éve tolom, és már nikotin mentest szívok.

Hogy a kérdésedre válaszoljak:

Az a kérdés, hogy mióta e-cigizel, és egyáltalán e-cigizel-e.

Ha nem e-cigizel, akkor előbb vegyél egy "olcsó starter kitet", vagy egy használt modot.

Azért fontos, mert van aki nem bírja egyik alap anyagot sem, nem biztos, hogy át tudsz szokni (többségének azért sikerül).

Ha viszont nem, akkor nem dobsz ki rá annyi pénzt.

Kezdetnek egy ilyen is megteszi:

[link]

Vagy egy ilyen:

[link]

Ha 3 hónap alatt emellett nem gyujtasz cigarettára, vagy csak heti 1-2-3 szálat szívsz el a haverokkal sörözés közben, akkor érdemes komolyabb kitbe fektetned, a starter kitet meg meghagyod pótnak, vagy "színházas, mozis" kitnek, mert ezek elég kicsik.

Rögtön két akkus 18650-es TC modot keress magadnak ismertebb márkák közül: Smoktech, Eleaf, Joyetech, Ijoy ...stb.

Amire figyelj, hogy ne legyen lengő tűzgombos, tehát a tűzgomb ne a készülék egész oldala legyen (mint a Smoktech Alien), gyorsan elkopik, és kuka lesz belőle (tapasztalat).

Az enyém most ment tönkre (addig dobáltam), én egy ilyet rendeltem most:

[link]

Rendelj hozzá 4db LG akkumulátort, a legjobb választás:

LG HG2: [link]

A tank kiválasztása már egy kicsit nehezebb.

Kérdés hogy lesz neked kényelmesebb, egyből tüdőre szívni vagy szájból tüdőre.

Észrevételem és tapasztalatom szerint, a könnyebb szívás miatt az e-cigisek többsége egy kis idő elteltével rögtön tüdőre szívja.

Sokféle van, eddig én a "Taifun" felépítésű típusokat kedveltem, és kedvelem most is, a "Kaifun" típusokat pedig nem annyira, nehezebb őket felújítani, eltalálni a vatta mennyiségét, viszont finomabb az ízük.

Mivel sikerült összetörnöm a tankomat, most kipróbálok egy belógós típust (egyik sem az előzőekben megnevezettek közül), gyakorlatilag a liquidbe felülről belelóg a vatta.

Ezt rendeltem: [link]

Ezeket a típusokat a legkönnyebb megtekerni/felújítani, viszont ha eldől és sokáig úgy marad, hajlamos szivárogni.

Amelyik tank nekem a legjobban bejött, az ez:

[link]

és mindjárt rendelj hozzá palástot is vagy 2db-ot:

[link]

Ez egy "Taifun" típusú tank, könnyen szerelhető, a kialakítása miatt az íze nagyon finom.

Lehet szívni szájból tüdőre, és egyenesen tüdőre is.

Én ilyen "drótot használok hozzá: [link]

vagy ezt:

[link]

Használhatsz hozzá sima vattát, de nem nagy befektetés japán vatta, jobb lesz az íze, és nem ég el olyan könnyen:

[link]

Érdemes még ilyet rendelni,hogy könnyebb legyen az utántöltés:

[link]


És most jöjjön a lötyi, leves, liquid, vagy ahogy tetszik...

Nem tanácsolom az itthoni, vagy itthon környéki kereskedőket, sokan játszanak a nikotinnal, és olyan árréssel dolgoznak, hogy súrolja a nem éri meg kategóriát.

Ami persze nem igaz, mert ha annyiba kerülne mint a cigaretta is megérné, mert sokkal de sokkal élhetőbb lesz neked is és a környezetednek is, de azért bosszantó...

Szóval a nikotint innen (van nagyobb kiszerelésben is): [link]

Innen rendelhetsz aromát is, de kicsit drága, viszont nagyon jó minőség:

Pinkspot, Inawera, Flavourart


Én innen szoktam rendelni, és ezt í típust:

[link]

Megbízható, nincs annyira jó íze mint a Pinkmulesnak, de 1-2 hét pihentetés után nagyon finom.

Alaplét pedig innen, megbízható és jó kis hely:

[link]

Keresd a Propilen-glikol és Gricelin 1kg-os flakonos kiszerelésben.

Én úgy szoktam venni, hogy 2kg gricelin, 1kg Propilen-glikol. (nagyon de nagyon sokáig elég lesz, hűtőben eláll.

És ami még fontos hozzá:

Fecskendők 5ml-es és nagyobb és jó vastag (vénás) tű hozzá, minimum 3-3db a keveréshez.

[link]

iOS-ra is biztos van, androidra ez a legjobb.

Használd a simple gombot, az irtó egyszerű.


Amit még fontos tudnod:

Ízre az aroma kiválasztása elég nehéz, mert lehet ami nagyon tetszik, nem tudod minden nap, egész nap szívni.

Kezdetnek 10ml-t keverj be, hogy megtapasztald melyik íz válik be neked.

Nekem a citrus félék jönnek be jobban, abból is azok amik nem olyan erőteljesek: Mandarin (kedvenc),

Grapefruit, ...stb.

Igazi dohány ízt sosem fogsz kapni, csokis szerű ízekkel próbálják imitálni az igazi dohány ízt, nekem nem ízlenek, de sokaknak nagyon bejön például az RI4 s egyép tobaco ízesítők.

Erre elég sokat fogsz elkölteni mire beállítod, és rájössz mi az ami tetszik, és a nap minden szakaszában szívesen szívod.

A sajttorta például rettentően jó ízű és illatú, de fél napnál tovább nem megy, mert nagyon édes.

Nem kell meglepődni, néhány liquid/aroma megeszi a tank palástját, ilyen némelyik citrus féle (narancs), de a cola is megeszi, sebaj, rendeltél másikat...


És el is érkeztünk a tévhites tekeréshez, az az a kazán felújításhoz.

Én 0,5-7Ohm közöttieket tekerek, 3-as átmérőre, de néha 2-esre.

5-7 menet.

14,5Wattal kezdem, és 18, de maximum 25 Watt a vége amikor már nagyon el van égve... (ritka).

14,5 waattal, két slukkal azzal a kazánnal amit linkeltem, mono tekeréssel (egy izzószállal, és nem duplával), beterítem gőzzel az irodámat, vágni lehet a gőzt.

Hogy minek a nagy teljesítmény akkor?

A készülék is zabálja az akksit, biztonsággal 2db akkumulátort szívsz el egy nap, de ha nem töltöd fel, a következő nap is tudod még délutánig használni.

Szóval felejtsd el a watt őrületet, ésszel csináld!

Remélem segíthettem.

Ha van kérdésed, nyugodtan bombázz privátban.

2018. jan. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sok mindent nem tudok hozzátenni, de 3-as elég szépen összeírta. Ment a zöld pacsi ;)
2018. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!