Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok erről a bandáról...

Mit gondoltok erről a bandáról? Érdemes hallgatni őket? Mióta hallgatjátok? Budaoesten/Szegeden jó koncertet szoktak csinálnak? Lent van a link

Figyelt kérdés
[link] tegnap futottam rá a "you are a pirate" feldolgozásra és nagyon szuper sztem :D

2018. jan. 22. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen korrekt, néha én is szoktam ilyen jellegű zenéket hallgatni.

A másik két kérdésre sajnos nem tudok válaszolni :(

2018. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem Paddyt fogom szeretni a legjobban mindig, mert tegnap találtam rá az Alestormra és nagyon picivel jobb, mint a Paddy. De akkor is P a kedvencem.. :) jöjjenek még válaszok.
2018. jan. 22. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szeretem őket. A You Are a Pirate feldolgozásukat, meg a Keelhauled-ot több éve ismerem tőlük, de csak az elmúlt évben hallgattam több zenéjüket. Ha nem feltétlen komolynak, meg gonosznak szereted a metálod, hanem megfér benne a bulizene-jelleg (Paddy-ből feltételezem, hogy megfér), meg az agyabeteg humor is, akkor abszolút érdemes hallgatni őket.

Koncertjükre elmenést is ajánlom, októberben voltam is asszonypajtással, meg haverral, nagy bulit csaptak. Meglepően profik a hangszereiken amúgy ahhoz képest, hogy a stílusuk nem a legkomolyabb, meg annyit vedelnek konkrétan a fellépés során, mint a gödény. A pogó is jó volt, a wall of death akkorát ütött, hogy haver pár percre elhagyta a kib#szott cipőjét. Szerintem fognak még Pestre jönni rendesen, elvégre a gitárosuk magyar, meg a billentyűs is konkrétan itt él.

2018. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Hogy lehet olyan ostoba kérdést feltenni, hogy érdemes-e egy zenekart hallgatni?
2018. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!