Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a telefon, vagy a füles...

Ez a telefon, vagy a füles hibája?

Figyelt kérdés
A fülesem egy brutál jól szóló Sennheiser cx 300II. Az a problémám, hogy amikor megkaptam tényleg nagyon jól szólt, semmi probléma nem volt vele. A hangszínszabályzó is rá lett hangolva. De most már kezdem unni azt a problémát ami nem olyan rég jelentkezett. A fülhallgató egyszer jól, egyszer meg elviselhetetlenül rosszul szól. Reggel a buszon szoktam hallgatni zenét, akkor nagyon jól szokott szólni, délután amikor megyek haza akkor meg elviselhetetlen. Ez így váltakozik. De az az érdekes, hogy ha újraindítom a telefont akkor megint máshogy szól. Ezt már kitapasztaltam. Én a telefon csatlakozóját hibáztatom, mert az előző fülesemmel is ez volt a probléma. De tőletek kérek tanácsot hogy mi okozhatja ezt a hangminőség váltakozást?

2018. jan. 23. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:

99%-ban a füles hibája szokott lenni az ilyesmi. A telefon csak jelet küldd amit a füles alakít át és ha nincs különösebb probléma a telefonnal az mindig tökéletes.

Valami lehet, hogy van a csatlakozással, a jack dugót mindig koccra be kell dugni a maximális teljesítményért. Továbbá lehet kontakt hiba a fülesen belül is (a legjobb márkákkal is előfordul). Na, azért nem akarok ördögöt festeni a falra, de ha van még garanciád a fülesre az lehet, hogy jól fog jönni. Mindig jól dugd be 😂

2018. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!