Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Kylie Minogue zenéjéről?

Figyelt kérdés
Szeretitek a számait, szoktátok még hallgatni?

2018. jan. 24. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó én abszolút nem ismerem a zenéit, mert metálos vagyok, de maga a nő isteni. 42/F
2018. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 dalát szeretem, ebből az egyik lopott dala. De igazából nem vagyok oda érte.
2018. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Anno Jason Donovan együtt énekeltek a Kis Stadionban. Kylie kB. 80-as évek végén lett belőle ismert ausztrál énekes. Sok jó dal Especially for you, spinning around, és talán legismertebb dala can't get you out of my head. Volt. Nekem igazából a személyisége nem tettszet mi után őn mutogató Szexuális fellépései el Madonna után ő is kiverte a biztosítékot. A zenéjével semmi bajom sincs dallamos ütemes slágerek. Az biztos hogy a Zene történelem könyvébe bírta magát. A mellrákja után szimpatikusá vált. Komoly harcot vívott. Minden hasonló betegségben szenvedőknek példát mutatótt jaj de szépen írtam le. Egy szóval nincs kivetnivalóm Kylie valami szemben. Ui. Annak idején mikor itt voltak 89 táján belogtunk a koncertjére a kis Stadionban. Jó volt.
2018. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2#- Mit értesz azon, hogy “lopott dal”?

Igen, van egy pár olyan dal a lemezein, amiket nem ő énekelt először a zenetörténetben (Pl. Night fever, Santa Baby, Celebration), de így legalább jobban össze lehet hasonlítani a feldolgozásokat, hogy ki énekli a legjobban.

Nagyon imádom Kylie-t. Hihetetlenül pozitív személyiség, pedig nem egyszer meggyötörte az élet, de nagyon kitartó és optimista.

Egy csomóan mondják, hogy hangilag nem annyira erős, mint pl. Mariah Carey, de abszolút hallgatható, kellemes hangszíne van, és nem erőlködi túl a dolgokat.

Mivel óriási fanjának mondhatom magam, szinte az összes számát ismerem és gyakran hallgatom.

2018. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van pár jó zenéje.Igazából nem a stílusom,de a nő testzik.
2020. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!