Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2018 ban még mindig ott...

2018 ban még mindig ott tartunk HOGY LEB-ZIZZUK AZT, aki JUSTIN BIEBERT hallgat? Lányok, ti ugye nem vagytok ilyen begyepesedettek? Járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Mondtam egy társaságba, hogy igen, nekem vannak spotify-on elmentve jb számok

erre: JÉÉÉÉÉÉZUSSSSSSS ÚÚÚÚRISTEEEEEEN BÚÚÚÚZAAAA

Komolyan még itt tartunk?!?!

Mondtam, hogy ok, gyerekkorában tényleg gáz volt, a "baby" meg ezk a zenék, de az újak közt van jó

ez csak olaj volt a tűzre, még jobban háborogtak


Friends, 2U, Love Yourself, I'll Show You, Hard 2 face reality, Sorry, Let Me Love You, What Do You Mean?


Ezek már szerintem jó számok. Hallgassátok meg őket


NA MEG AMIKOR MONDTAM, HOGY A YEARS&YEARS-nek is van jó zenéi... hát az totális KO volt..

És akkor mi van, ha meleg az énekese? Attól még én nem leszek az..

Ez a szám kifejezetten jó


https://www.youtube.com/watch?v=NYVg-V8-7q0


IT IZ DIJÁJŐŐŐR


Nem rossz zene na



2018. jan. 31. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sokakat nem zavar szerintem. Vagy csak én mozgok ilyen körökben.
2018. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Járnék,nem ettől függ. Amúgy is ettől valaki nem lesz b*zi. Az nagyon máshol kezdődik..
2018. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
a gyerek kicsit átment a tini nyál popból ilyen elektronikus, parti zene irányba, ami egy fokkal jobb, de még így sem a szívem csücske :D
2018. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem érdekel ki mit gondol róla. 8 éve nagyon szeretem követem a munkássàgát. És szeretem a zenéit. Engem magánemberként is érdekel vagyis amennyit láttam belőle nekem az szimpatikus. Igen drogozott igen nagyon sok csúnya dolgot csinált és igen...Ő IS EMBER! Ha egy sztárról híres emberről van szó szeretjük felnagyítani a hibáit azt akarjuk,hogy TÖKÉLETES legyen. Egy sztár nem követhet el hibákat nem csinálhat ostobaságokat és nem lehet lázadó nem lehet rossz napja de nem lehet egyszerűen csak egy idióta akinek még sokat kell tanulnia és tapasztalnia az életben. Az meg persze "természetes" és elvárás,hogy segítsen a betegeken,adományozzon stb. Mert ő megteheti neki pénze van. Oké értem. De ezekről miért nem beszél senki sem? (Mert elvárjuk..mert ez olyan "unalmas" téma) Pedig ha valaki pl követi Justin munkássàgát és ez nem azt jelenti,hogy "rajongónak" kell lenned csak néha elolvasol pár róla szóló cikket vagy megnézed az interjúkat stb..akkor azért rájövünk,hogy egy igenis kedvelhető csupa szív ember ugyan olyan mint bárki más. Mindenki szerethető valamiért. (Szerintem) Különben nekem mindig tetszettek a dalai. Nem csak mert szeretem a popp dalokat de sokszor rá keresek a dalok szövegére hogy miről szól és Justinnak nem csak most,de jóval korábban is nagyon szép dalszövegei voltak. És sokat ő írt. Nem ismerem. Sosem fogjuk igazán ismerni. De amit ő mutatott nekem/nekünk magából az számomra pozitív és inkàbb pozitív kép mint negatív. Nagyon szimpatikus. Ha viszont egy sz#ar alak lenne magánemberként akkor is imádnám a zenéit. Nem utolsó sorban jólnézki. Justin stílust teremtett. Nagyon egyedi a srác. Nem a férfi ideálom az biztos. De jólnézki nagyon! Szép vonásai vannak,szép a mosolya. Most az hogy van róla jó pár sz##r kép és nem tökéletes minden rajta..attól még helyes srác. Szép teste is van. De nem csak a küsleje miatt imádom.


Nekem van TOUR felsőm is. Purprose felsők. A nyàron koncetre is megyek pár barátommal,barátnőmmel. Van aki nem igazán szereti de van aki hasonlóan mint én már közel 8-9 éve hallgatja a dalait és szeretjük. Nagyon várom már.


Szóval ja..én szeretem őt.

Nem kérek privátot senkitől.

2018. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és lány voltam:)
2018. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
82%
Nem következtetek a nemi orientációjára, de attól még ízléstelen.
2018. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy már nyílt titok,hogy Justin biszexuális. De aki csak pocskondiázni tud meg bu###ni az nagyon szánálmas. Legyen szó BÁRKIRŐL egy átlag embert sem szabad kellenne minősíteni és ítélkezni de hogy valakit a külseje miatt bántsunk mert ő ránézésre b###i..hát eszem megáll. A vicc az egészben,hogy ezt a FÉRFIAK-FIÚK CSINÁLJÁK. Olyan 90%-ban a srácok bu###ák le egymást vagy valakit pl hírességeket.


Ja és amúgy engem is sokat offoltak mert Justin szeretem. De én mindig elmondom röviden a véleményemet és ezt elfogadták nem piszkálnak vele. Én sem cikizek másokat mert ő fúj magyar zenét hallgat? Fúj Adel?Ed Sheeran? meg tö##öm tudja ki?. Nem...sosem cikiznék emiatt senkit.


Amúgy sokan szeretik Justint. Csak valamiért "ciki" lett ezt felvállalni. Könnyebb és menőbb dolog ha utálkozunk. De ez minden sztár esetében igaz lehet. És nem rosszból..de Bieber eleve megosztó személyiség és ki###ot sokan féltékenyek irigyek. Ebből fakad a rosszindulat az utálkozás.

2018. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

# 7


Jézusom, fogd már be :D Szinte látom magam előtt, ahogy idegbetegen, elvörösödött fejjel, levegőért kapkodva, remegő kézzel leírod ezt a sok fas*ságot.

2018. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
semmi köze a biszexualitáshoz te bolond gomba
2018. jan. 31. 19:10
 10/20 anonim ***** válasza:
2018. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!