Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan férfival, akinek egyidejűleg 3 szexpartnere van és egyszer az egyikkel, egyszer a másikkal jönnek össze egy menetre?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán...kérdésként se kellene,hogy ez felmerüljön.


Még véletlenül sem.


Amellett,hogy ez végtelenül megalázó, még egészségileg is veszélyes dolog, bármennyire védekeznek.

2018. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Be lehet szállni negyediknek! Jajj de jó!

Ja, nem.

Bolond lennék egy ilyen tripper lerakattal összejönni, amikor bármikor találok magamnak normális férfit, akinél első és egyetlen lehetek.


Az ilyen hímringyó akkor se kell, ha épp nincs egy dugópajtija se. Tudod, bizonyos színvonal fölött nem megyünk bizonyos színvonal alá.

2018. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem áll jól rajtam a háremhölgy ruha. Bocs.
2018. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezt még fel mered tenni kérdésként?!

Ki a fene akarna egy ilyen pasit?

Én tuti nem!

2018. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem, én nem osztozkodom, bocs...
2018. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gusztusom hozzá, ez van.Engem ne csókoljon mások p..jából kihúzott szájjal.pfujj!
2018. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nen
2018. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem az arab világban vagyunk ember, ahol háremet tarthatsz!
2018. jan. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a férfiak gyűjtenek trófeákat.

Egész más eldicsekedni vele, hogy megvolt a Bruce Willis, vagy a Kedves Feri, mint azzal, hogy megdughatott egy sarki csöves, vagy egy ilyen qurvapecér. Engem biztos senki nem fog egy lapon emlegetni ilyen alakkal meg a nőcskéivel. Még ha rokon lenne is letagadnám, hogy ismerem.


Te kezdenél kapcsolatot egy prostival? Legalább nem csinálja ingyen.

Nézhet ki akármilyen fullosan, az aznapi négy kuncsaft farka után te se csókolnád meg!

2018. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!