Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet szeretni Mr. Busta...

Mit lehet szeretni Mr. Busta zenéjében?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem elég sok "fanatikus" követője van és elég nagy megtekintéseket tud generálni. Egyszerűen nekem nem tetsző stílusban gyárt zenéket, van több ilyen előadó is. Viszont nála egyszerűen nem értem mi fogja meg a közönségét.

2018. jan. 31. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Pár haverom még gimi idején szerette, de ők nem voltak fanatikusok, csak tetszett nekik zeneileg. Azon nincs nagyon mit magyarázni.

Aki fanatikus, az nyilván a szövegekkel is rezonál, azt úgy tudom elképzelni, hogy mikor Busta arról rappel, hogy ő mekkora májer, akkor a szerepébe képzelik magukat, amikor arról rappel, hogy ennek meg annak a k#rva anyját, azt rávetítik az általuk nem kedvelt emberekre... Meg a tag amúgy nagyon jól csinálja a brand-je kiépítését és a státusza fenntartását, az ilyen előadók könnyen csinálnak átlag hallgatók csoportjából kultközönséget.

2018. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Régen nem volt annyira gáz, most már elég szar, bár én sose hallgattam sűrűn, mint ahogy magyar rappet se nagyon.
2018. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. :'D
2018. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Semmit, és már az RTM-ből is majdnem mindenki kilépett. De hát nehéz kilépni az RTM-ből, ha már csak te vagy benne..:D Sajnos egy nagyon nagy szegyen az az ember, az Ak26 is jól tette hogy otthagyta azt a "kiadót". Nekik is megjött az eszük, de ők tudnak is rappelni, régen wacuumairs tagok is voltak, tudtommal azután, hogy Azáék kiléptek onnan, bár lehet hülyeséget mondok.. Visszatérve, Busta annyi jó rímet ír mint ahány csecsemőt hoznak a gólyák.

Unokatestvérem volt Paja-G, ő is meg akarta verni Bustát és Busta ráhívta a rendőröket és nem mert kiállni ellene, szóval ennyit erről az "emberről".

Pár éve hallgatok rappet, undergroundot, hallgass meg egy Akph és egy Busta számot, ég és föld..

16/L

2018. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Unokatestvérem volt Paja-G, ő is meg akarta verni Bustát és Busta ráhívta a rendőröket és nem mert kiállni ellene, szóval ennyit erről az "emberről".


Halottról jót vagy semmit, viszont ha engem fenyegetne meg valaki meg valaki, akkor én is rendőrt hívnék. Ez nem gyávaság.


N

2018. máj. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!