Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy teljesen kezdő embernek...

Egy teljesen kezdő embernek milyen elektromos gitárt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni gitározni, csak annyi a gond, hogy még soha a büdös életben nem fogtam gitárt a kezembe.

A kérdés az lenne, hogy mégis milyen olcsóbb elektromos gitárt (főként metál zenét játszanék) ajánlanátok nekem?

Jackson JS 12/vagy 11 dinky

Vendetta XM

Cort X2

Cort m200

Esetleg valami egyéb?



2018. febr. 1. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
2018. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az agyhalottak lehetőleg ne válaszoljanak!
2018. febr. 1. 20:44
 3/7 Waff ***** válasza:
39%
Én inkább egy mezei akusztikus gitárt ajánlanék kezdésnek, és még olcsó is...
2018. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De elektromoson szeretnék tanulni.
2018. febr. 1. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami fix húrlábas, testen átmenő húrozású, humbuckerekkel szerelt gitárt nézz. Ha mindenképp ezek közül kell választani, akkor a Cort M200. Ebben az árkategóriában ez is kurväjó.


[link]

2018. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:
Plusz egy szavazar a Cort Z42-re. Mondjuk metálra alapvetően nem rövid menzúrás gitárt ajánlanék, mert a későbbiekben az esetleges drop-rettenet djent-huszárkodás közben elég vicces lesz, de ebben az árkategóriában jobbat nem tudok.
2018. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt ajánlom, hogy kukkants be egy hangszerboltba. Sőt, többe is, menj fel Pestre, ha vidéki vagy. Ott pedig próbálj végig annyi gitárt, amennyit csak tudsz. Amiket esetleg most így kinéztél, meg még a kívánt árkategóriából, de olcsóbbat és drágábbat is, hogy érezd meg a különbséget. Fogdosd meg, pengess rajta párat, hallgasd meg erősítőn is, ne érdekeljen, hogy nem tudsz rajta játszani. Hidd el, kvanagy élmény, és így lehet normálisan olyat találni, amilyen az embernek kell.


Én "vakon" vettem meg az első gitáromat, és kicsit megbántam, mivel rá 2 hónapra a hangszerboltban ugyanannyiért olyat találtam, ami egyszerűen összehasonlíthatatlanul jobb volt a kezemben, talán életemben nem is fogok még egy olyan jól sikerült darabot találni. Dehát már csak nem akartam eladni, mivel mégis csak az első gitárom, és megvagyok vele, de be kell lássam, a másik sokkal jobb lett volna. Tehát ne ess az én hibámba.

2018. febr. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!