Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdésnek milyen elektromos...

Kezdésnek milyen elektromos gityó az ajánlott?

Figyelt kérdés
milyen márka,mennyit érdemes rá költeni?

2017. aug. 2. 13:52
 1/5 Mojjo ***** válasza:
Kezdésnek is azért elkél mellé egy kombó, szóval ne csak a gitárban gondolkodj... Kérdés: mennyi a keret rá?
2017. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

vaterán nézegettem 40 -50 K ért kombóval együtt,valami hasonló összeget szeretnék rákölteni ,újat meg szerintem fölösleges lenne kezdő gitárnak,bár lehet nem így van.

igazából márkák/típusok érdekelnek amik ár /érték arányban ideálisak egy kezdő számára,+pénzt meg kerítek rá még ha úgy van.punk rock jellegű zenét játszanék amúgy főleg,ha ez számít valamit.

2017. aug. 2. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért nehezen kapsz bármit is,márkák terén ha lehet valami nevesebbet például ibanez (nekem az van) jackson,cort bár én hangszerboltban használt gitárokból láttam más egész olcsót amik jól néztek ki persze a kinézet nem számít sokat ki kell próbálni és utána nézni.Amiket leírtam azok hangzásra keményebbek legalábbis az enyém a legfapadosabb szerintem kukázott erősítővel is ha benyomom a torzítást keményen szól amivel már nekiállhatok akár death metált is játszani (azt tegyük hozzá a tiszta azon a 2 ezerből házilag is megépíthető kapcsoláson szebb mint egy akár 50 ezres modernebb erősítőn) szóval erősítőből egy egyszerű amin van torzítás meg némi finomítás az bőven elég de gitárból semmiképp se vegyél olcsót csak mert szép.Tremolósat nem ajánlok,én is szívok vele,ha jól van beállítva 1 évig is bírja komoly elhangolódás nélkül de hogy utána azt be nem hangolod magad az biztos húrozás után.Főleg olcsó tremolósat ne vegyél.
2017. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ad1 fix húrlábas gityó legyen, azzal nincs annyi gond


ad2 A kezdő olcsó kombók bóvlik. A hangjuk pocsék.


Vegyél inkább egy olcsó multieffektet. Kezdésnek erősítőt nem érdemes otthonra venni. Nem árt ha van rajta USB-ASIO csatlakozás meg AUX bemenet. Gyakorláshoz nagy segítség.

2017. aug. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Waff ***** válasza:

Szerintem meg a multieffekt hülyeség, főleg egy kezdőnek.

45-50 felett már kaphatsz használható elektromos gitárt, 25-30 rugóért meg egy kis szoba kombót (10-15 watt), és mehet a menet.

2017. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!