Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nem jár más is olyan cipőben,...

Nem jár más is olyan cipőben, mint én, hogy nincs kivel mennie az idei Balaton Soundra VÉGIG, mert a barátai csak 1-2 napra néznének le? Túl jó fellépők vannak ahhoz, hogy kihagyjam. :/ Valaki nem csatlakozna be? 23/L

Figyelt kérdés

2018. febr. 5. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
2018. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Láttam, hatalmas :D
2018. febr. 5. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sokan írtak privátot:D


Engem is próbáltak el rángatni de nem az én pénztárcámnak való.inkbb elmegyek belőle három hétre albán tengerpartra :)


De remelem megtalálod a megfelelő személy(eke)t és jól fogod magad érezni !:)


21 F

2018. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, neked is ha mesz nyaralni :))
2018. febr. 5. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj be Soundos csoportokba,nagyon sokan szoktak ilyeneket kiírni a fesztivál közeledtével,mindig érkeznek rá válaszok.
2018. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Én nem találtam ilyen Soundos csoportot:(

3man vagyunk biztósan és általábn 4 főtől adnak ki apartmanokat, társasághoz is szívenes csapódnánk, de nincs oldal ahol ezt meg lehetne beszélni

2018. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Márker21 válasza:
Szia! Én is csak 3 napra megyek, péntektől-vasárnapig.
2018. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajna én sem találtam ilyen csoportot, azért a Facebook mondjuk ,,személyesebb" lenne, mint a GYIK :D
2018. febr. 12. 08:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha Facebookon rákerestek a Balaton Soundra és a csoportokat is megnézitek kapásból feldob 4et.Szinte mindegyik zárt csoport,pont azért,hogy ne nagyon legyenek trolkodások és ne maradjanak hoppon az emberek.Kérjetek felvételt a csoportokba és oda írjatok be.Van külön ilyen szállás/partner kereső csoport is:Balaton Sound Szállás néven.Biztosan fogtok találni magatoknak valakit aki szimpatikus és hasonló helyzetben van.
2018. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Há nemtom,mennyire megoldható, hogy esetleg mindegyik barátod másik 1-2 napra menjen. Amúgy én nemtom, én nem vagyok bulizós.
2018. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!