Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Segítenél Cort (gitár) vásárlá...

Segítenél Cort (gitár) vásárlási ügyben?

Figyelt kérdés
Egy Cort X1-est szeretnék vásárolni. Azt olvastam hogy a 'nagy' gitár gyártók az olcsóbb (belépő szintű) gitárokat más gyárakkal készíttetik és így a minőségük is gyengébb. (az Ibanez-ekről halottam ezt) Ez a Cort-oknál is így van? Vagy azért megbízhatóak ezek a gitárok? A másik, hogy szeretném pack-ban megvásárolni (erősítővel,pengetővel,kábelekkel,kulcsokkal,tokkal stb.) Ilyet tudna nekem valaki linkelni? Mert egyenként húzós az áruk de talán egyben olcsóbban kijönnék. Illetve ha valaki hasonló árkategóriában tudna ajánlani valami jó és megbízható gitárt szívesen meghallgatnám!
2010. jún. 7. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Corttal nem lehet mellényúlni. Úgy tudom nem lehet náluk packokat venni, de vannak olyan boltok (legalábbis külföldön), ahol van lehetőség mindennel együtt kicsit olcsóbban megvenni.
2010. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És összevetve az X1-est a hasonló árfekvésű gitárokkal mint pl.: Vorson EDG-48 , mennyivel jobb egy Cort? (Tudom, hogy fényévekkel , csak azért írtam a Vorson-t példának mert arról tudom hogy lehet packban vásárolni sokkal olcsóbban mint egyenként) Mert a Cort X1: 34 ezer Ft a Vorson 32 ezer ft , az erősítő 10 ezer forint de pack-ban a Vorson csak 37 ezer (gitár, erősítő, pengető , hangolókulcs, tok , kábelek , heveder. )(Tehát csak + 5000 Ft a hozzávetőleges 15 ezer forint helyett)

2010. jún. 7. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

hát

egyébként igazad van, ibanezből az a gitár a jó, ami 200fölött van. Ugyanezt a minőséget megkapod a cortnál 100ért. De ahogy nézem, te egy olcsóbb, tanuló gitárt szeretnél venni.. Csak a cortot tudom javasolni:D Egy 60-80ezres ibanez ér annyit mint egy 30-40ezres cort:D

2010. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az uccsó elmondott mindent!
2010. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!