Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gitár vásárlási tippek,...

Gitár vásárlási tippek, tanácsok, ötletek?

Figyelt kérdés
Gitár vásárlás előtt állok (akusztikus gitár) és érdekelne pár vélemény ezzel kapcsolatban. Utána olvasgattam már pár oldalon, de azért itt is rákérdezek. Még annyi, hogy totál kezdő vagyok. Köszi a segítséget.
2009. nov. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább keress egy embert, aki már régebb óta gitározik, mert ránézésre lehet látni egy gitárról, hogy érdemes-e megvenni, csak érteni kell hozzá:D ha konkrét kérdésed van, vagy kinéztél egyet, írhatsz nyugodtan:D
2009. nov. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát konkrétumok még nem igazán merültek fel. :) Sajna a közelemben nem nagyon van ilyen emberke. :/ Én köbö maximum most 15 ezret adnék egy gitárért, ennyiből szerinted már kaphatok jó fajta gitárt? Bár én full nem értek hozzá :) szóval nem vágom, hogy mi a különbség egy 8ezer Ft-os gitár meg egy 340ezres között... :P biztos szebb hangja van, meg ilyesmi, de hát akkor is.

Na de, ha majd meg lesz, akkor, hogy kezdjek neki? Nézegettem ezeket a gitározással foglalkozó oldalakat is ezzel kapcsolatban, de szerinted, mivel is kell elkezdeni?

2009. nov. 25. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, akusztikusból talán használtan vannak jók ennyiért, de egyébként van különbség, ha nagyonolcsó tescos gitár, akkor még a hangok sem fognak szólni, mert annyira szar:D Olcsóbb akusztikus gitárok közül, talán az ibanezek megbízhatóak, újonnan már kaphatsz 30ért egyet, talán használtan akkor 20 körül is, azon már lehet nyomni:D

nézz szét a gitarshop.hu oldalon, ott találsz sok gitárt:D

2009. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2009. nov. 26. 11:06
 5/6 anonim válasza:

Szerintem újat ne is keress ennyiért.

Használtan nézegess a neten, ha találsz valamit, inkább rakd be ide, nehogy átverjenek :P :)

2009. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
[link] Én is most kezdenék, megfelel ez első gitárnak?
2012. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!