Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mikor jöhet újra Magyarországr...

Mikor jöhet újra Magyarországra az Arch Enemy?

Figyelt kérdés
Van esély rá az idei vagy a jövő évben?

2018. febr. 14. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pár napja láttam esélyt, azóta sajnos nem. :( Abból gondoltam, hogy ugye játszanak majd júniusban a Nova Rock fesztiválon. (Ez Ausztriában van, közvetlen a magyar határ mellett.) És gondoltam utána átugorhatnának Budapestre ők is, mint pl a Bullet for my Valentine, Body Count, stb.. Ezeket a bandákat is a Nova Rockról hozzák át.

De azóta sajnos az Arch Enemy bejelentett pár lengyel dátumot, amik pont a Nova Rock után vannak, úgyhogy mi már nem férünk bele akkor.

Július közepén még jönnek vissza a Masters of Rock fesztiválra (Csehország), úgyhogy esetleg talán még onnan jöhetnek, de az azért lényegesen messzebb van, mint Ausztria, és elég gyakran jönnek hozzánk, nem biztos, hogy megérné a szervezőknek.

Egyébként én szívtam meg a legjobban, ugyanis megyek a Nova Rockra, de csak 1 napra, és persze, nem az én napomra rakták be az Arch Enemyt :) De nem baj, már úgyis láttam őket eddig kétszer, és úgyis fogom még sokszor :D

2018. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!