Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a bajuk az embereknek az...

Mi a bajuk az embereknek az Oasis- Wonderwall című számmal?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom hogy még a legnagyobb Oasis fanok is utálják azt a számot, meg hogy a hülyéknek való, akik elakarják hitetni, hogy tudnak gitározni. De alapvetően egy jó szám volt...

2018. febr. 22. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószíneg azért, mert túl közhelyes, és akkora az önbecsülésük, hogy nem akarnak annak tűnni. Vaaagy tényleg halálosan unják már. Amit meg tudok érteni.

Pl én sem a Space Oddity után nyúlok, ha Bowiet akarok hallgatni.

Olyat, hogy "hülyéknek való, akik el akarják hitetni, hogy tudnak gitározni" még nem hallottam. Inkább az a hülye, aki ezt mondja. Nem is tiszta teljesen. Most azokra az amatőrökre értik, akik otthon eljátszák? Annak meg mi köze ahhoz, hogy egy szám jó-e...érted.

Ha meg az együttes zenészeire gondolnak: Szerintem nem attól lesz jó egy szám, mert istentelen profi módon jászák. Hanem attól, hogy jó. Lehet valaki f#s gitáros, ha sikerül összekornyikálnia valami eredetit, és élvezhetőt, az jó.

2018. febr. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a mai napig is szeretem az Oasis-t, de a gyenge-közepes Wonderwall sikerét sosem értettem. Merthogy én épp azt tapasztalom, hogy a rajongók túlértékelik. Miközben az olyan kiváló számokat, mint a Digsy's Dinner,

https://www.youtube.com/watch?v=2tKCmsjMyks

vagy a Hello,

https://www.youtube.com/watch?v=7HF1Sfos3v4

videóklip híján alig ismerik.

2018. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

De ha belegondolsz ez a legtöbb esetben ez így van. Általában nem a vájtfülűbbek által értékesnek vélt számok lesznek slágerek, hanem a könnyebben eladható, könnyebben befogadható, rádióbarátabb, kommerszebb nóták.

Nem véletlenül gigasláger a Don't Stiop Believin' és nem a Walks Like a Lady, az Another Brick in the Wall, és nem a Dogs, a Sledgehammer, és nem a Flotsam & Jetsam, a We Will Rock You, és nem a Fairy Fellers Master Stroke...és még sorolhatnám a végtelenségig.

2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
*hupsz egy "ez" véletlen :)
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom vele. Egy középszerű szám, ami nem nélkúlözi a slágeres felépítést, és a szöveg is számomra közhelyes.


Én inkább elkapcsolom ha szól az albumon.

2018. febr. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!