Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rockerek, Metallica rajongók!...

Rockerek, Metallica rajongók! Mit gondoltok a St Anger c. albumról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, ti hogy vagytok vele, nekem ugyanis nem igazán tetszett. Sőt, a többihez képest szerintem borzasztóan rossz, főleg a hangzásvilág, de ez már az én bajom. :) Érdekelne mások véleménye, mit szerettek, mit nem szerettek az albumon, esetleg melyik szám tetszik/nem tetszik róla.


!!!Nem veszekedés elindításának céljából írtam ki a kérdést! A saját véleményemet írtam le, amivel nem célom senkit megbántani, és szerintem nem is kell rajta megsértődni. Ha úgy érzed nem tudsz kultúráltan válaszolni, kérlek ne pazarold az időmet/idődet értelmetlen, primitív, anyázós kommentek írására. Köszönöm a válaszokat előre is. :D



2018. febr. 23. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Halihó.

Igen, nem a legjobb albumuk, viszont van benne valami, ami különlegessé teszi szerintem.

A hangzása se tökéletes, viszont a szövegeik nem rosszak.

Nyílván össze se lehet hasonlítani a 80-as évekbeli énjeikkel, mára elvesztették azt a thrash hatást, amit akkor produkáltak, de talán ez normális is, hisz öregednek.

Összeségében, nem egy kiemelkedő album, de szerintem hallgatható

2018. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejon az a beteges, nyers hangzasa es emiatt szerintem az altalam legtobbet hallgatott metallica album. Nem vagyok kulonosen nagy fan, inkabb regebben hallgattam oket, de az ikonikusabb szamaikat mar annyiszor hallottam mindenfele, hogy valoszinuleg ezert is tetszik. Plusz az elso eredeti kazetta volt amit sajat penzen vettem meg anno, szoval kicsi erzelmi toltete is van a dolognak.
2018. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó
2018. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy kezdő, ismeretlen zenekar csinálta volna, azt mondanám, nem is rossz. A Metallicától viszont borzalmasnak számít. Nuku gitárszóló, idióta dobhangzás, bugyuta szövegek, unalmas számok.
2018. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Tömören: xar. Igen, igen, klisé a Metallicát utálni a Load-Reload-St. Anger "szarháromság" miatt, de teljesen megérdemlik. Én pl. azt hittem, hogy a Loadnál és a Reloadnál nem tudják lejjebb adni a színvonalat, de kiderült, hogy tudták. Szerencse, hogy a Death Magnetic-kel és a Hardwired...-del visszatértek a thrash-hez.


Nem vagyok Metallica fan, de megszerettem őket, viszont az a három album továbbra is a karrierjük mélypontja. Főleg a St Anger.

2018. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Saját véleményem: fos. A '88-as ...And Justice for All volt az utolsó hallgatható albumuk. A következőn még volt pár tűrhető szám, de stílusilag már elindultak a lejtőn, ahol nem volt megállás. Mostanra számomra már csak egy név maradtak, egy szép emlék a nyolcvanas évekből.
2018. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!