Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szidják sokan a Megadeth...

Miért szidják sokan a Megadeth 'Super Collider' című albumát?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint egy jó album. De nem értem miért utálják annyira mint pl. a Risk-et.

Vagy a Saint Anger-t a Metallicánál



#Megadeth #metallica metál
2018. jan. 27. 07:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose hallottam azt az albumot, mert nem szeretem a thrash metált, de tessék, itt van egy csomó ember, aki leírta a negatív véleményét jobban kifejtve, mint az átlag YouTube kommentelő: [link]
2018. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magánvélemény, de szerintem a Cryptic Writings óta semmi értelmeset nem csináltak. Sőt, ami közte és a Rust in Peace között megjelent, nekem már az is csak "szódával elmegy". A Cryptic óta viszont semmi. Van egy-egy jó szám minden albumon, de ennyi. Utoljára talán a United Abominations volt, ami kicsit is megmozgatott bennem valamit, de már arra sem igen emlékszem. Minden új albumot becsülettel meghallgattam, de valahogy nem az igazi. Mondjuk az igaz, hogy soha nem is voltam nagy MegaDave rajongó, de a Rust in Peace-ig bezárólag kifejezetten bírtam a korai lemezeket.


A Super Collidert meg pontosan azért fikázzák, mint '99-ben a Risket. Mert Dave megint elment ebbe a rádióbarát, tingli-tangli hard rock-ba, pedig a Risk lemezzel egyszer már befuccsolt vele.

2018. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!