Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Én vagyok az egyetlen aki még...

Én vagyok az egyetlen aki még mindig a 80-as évek slágereit hallgatja? És ha igen az baj?

Figyelt kérdés
Engem néha kinevetnek, mert állandóan 30-35 éves zenéket hallgatok előadóktól mint pl. Phil Collins, George Michael vagy Michael Jackson. Nyugtassatok meg, hogy nem vagyok egyedül.

2018. márc. 5. 12:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb, mikor hallgatod ezeket a számokat, nézd meg a YouTube-on a nézettség számát, meg a friss hozzászólásokat, abból biztosan lejön, hogy nem vagy egyedül - ha már abból nem jött le, hogy minden héten feltesz valaki egy ugyanilyen megerősítésre éhező kérdést, mintha nem tudnák rá pontosan a választ...
2018. márc. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Nem, jó ideje divatba jött hipsternek lenni. Ha azt akartad elérni, hogy majd verbálisan jól megsimogatunk, milyen jó ízlésed van, bezzeg a korosztályod többi részének, akkor rossz helyre jöttél.
2018. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én Depeche Modeot hallgatok, de igazából szerintem az még mindig teljesen modernül hangzik a Some Great Rewardtól.
2018. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
38%
Mégis ki cikizne ki? Ma milyen zenék vannak? Gondolj bele. Egyedi vagy! Ha valaki beszól, nyugodtan rendezd le.
2018. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy vagy egyedül! Én a '80-as években még gyerek voltam és akkor szívtam magamba azokat a zenéket, amiket a mai napig is szívesen hallgatok (némelyiket persze sok-sok évnyi kihagyással). Nálam alap a Depeche Mode, a Pet Shop Boys, a Duran Duran, az Alphaville, az A-ha, a The Cure, vagy épp a Madness. Az utóbbi időben viszont még az olyan már-már cikinek nevezhető kategóriákat is beiktatom, mint a Boney M., vagy a Silenc Circle. Utóbbitól érdemes teljes egészében végighallgatni az első albumukat, egyszerűen nem lehet nem szeretni, legyen bármilyen nyálas diszkós is:

https://www.youtube.com/watch?v=xDTa5M1RATs

2018. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagy egyedül!😍

14/l

2018. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

4. vagyok


Én pl. Michael Jackson-ért vagyok odáig meg vissza. Szóval: You're not alone 😉 (Ha hallgatsz MJ-t tudod mire gondoltam😁)

2018. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a másik a kedvenc csatornám a VH1
2018. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Dehogy vagy egyedül... én most leszek 17 és még mindig nagyon szeretem az ilyen zenéket, főleg Michael Jacksont 😄
2018. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Én 15 vagyok és szinte csak Michael Jacksont hallgatok😍😍
2018. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!