Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Funktasztikus miért haragszik...

G. Gyula kérdése:

Funktasztikus miért haragszik most mindenkire?

Figyelt kérdés
Az ízig-vérig című muzsikában leolt szinte mindenkit és hát ezek szerint lemaradtam... Például mi lett eckü-vel a SÉF-el, Bíró Dávidal?(nem mintha bármelyik szimpatikus lenne csak azt hittem Funknak ezekkel nincs baja) és pontosan kik okozták és mivel Dj Zefil halálát?? ja és valaki tudna mondani olyan számokat ahol funk-ot beefelik? én egyel se találkoztam eddig..

2018. márc. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Nem nagyon sokat tudok Funkról, de gondolom kell neki a nézettség, mert nem tudja elviselni, hogy a hulladék rappelni egyáltalán nem tudó barmok több milliós megtekintést zsebelnek be a semmivel.


Azok közé a rapperek közé, ahova egyébként maga Funk is tartozik.


Zefil meg azt hiszem trombózisban halt meg, bár nem biztos

2018. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 asrzdg válasza:
100%

Funktasztikus; Szeretnék egy blogbejegyzést veletek megosztani, a közelmúltról, velem történt eseményekről és az elkurvult hazai rap élvonal bizonyos szereplőiről, név szerint, kendőzetlenül.

Némi kiegészítéként, háttérinformációként is ajánlom, a hamarosan megjelenő, hasonló témájú dalaimhoz. Nem likeokat vagy hozzászólásokat várok, csak annyit hogy figyelmesen elolvassátok és elgondolkozzatok rajta. Mondjuk, megosztani ér.


Nem mondok újat azzal, hogy évekkel ezelőtt elindult egy olyan tendencia hogy egyre több "alulról jött" rapper, egyre nagyobb népszerűséget kapott az internet és a műfaj térhódítása miatt. Ezzel semmi gond nincs, hála az égnek. Azzal van baj igazán, hogy ezekek az emberek bizonyos részét, a pénz és a siker teljesen megváltoztatta.

A bizalmam elvesztésének története.

Körülbelül egy éve napvilágot látott a Guillotine Rap technika klipem. Amit megelőzőtt pár beszélegetés, e-mail, fenyegetöző telefonhívás, a magyar hip-hop szeretet nagykövetétől eckütől a hősökből. Fájt neki hogy folyamatosan emlékeztettem arra, hogy érezhető az üzletközpontú dal szerzésük, izzadságszagú, harácsoló, flegma viselkedésük. Régen kamáztam a tetűt, de egyre több dolgot láttam és tapasztaltam körülötte ami hiteltelenné tette őt a szemben. Elszakadt a cérna nálam, amikor megláttam a fluoral közös klipjét, amiben igazságosztóként tündökölnek, közben meg a a földalatti értékrend középszerű kiárusitói.

Majd egy szombat este eckü felhívott és perceken keresztül, artikulálatlan hangon ordította: "KIÍRTOM A CSALÁDOD! LEVÁGOM AZ ANYÁD FEJÉT ÉS MÉG A MEG SEM SZÜLETETT GYEREKEID TORKÁT IS ELVÁGOM! SEHOL SEM FOGSZ FELLÉPNI, EGY MEGHÍVÁSOD SEM LESZ!"

Van az a szint ami már túl megy a beefen, na ez az.


Másnak a családját, szeretteit a szádra ne vedd,(!) főleg úgy hogyha csak egy töketlen szarcsimbók vagy. Ezt soha az életben nem fogom megbocsátani neked! Soha!


Erre nem tud máshogy reagálni egy normális érzésű ember, mint úgy hogy "akkor gyerünk, mutasd meg".

Egy hét múlva számon kértem a viva comet rendezvényen ahol a hőscincér elfutott előlem, majd a kemény bandájával visszatért, később fluor tomika, teliszart búvárruhára hasonlító testőrével néztem hosszasan farkasszemet. Szánalmas.


Azóta tart a boszorkányüldőzés: Fellépés lemondások, fesztivál mellőzések, hazugságok és rosszindulatú élcelődés. Funktasztikus vs. Hiphop.kamu.


Az ellehetelenítésemeben fő támogatók még pédául: wolfie, E357, DJ izil, AC, DJ frequent...a lista nem teljes. A Barbárfivérek és Saiid közös dala is erre a platformra készült. Divat lett a berkeikben a gyalázásom. Eckünek a barbárfivéreket könnyü fellépésekkel megvesztegetni. Bár inkább a minőségi dalok írására törekedhetnének mindannyian, mert az utóbbi lemezeikkel csak a saját rajongóik szájába szartak. Elnézést, de az igazság az hogy a tolerancia lovagja és a habcsók ember is jobban szeret egy fekvő emberbe belerúgni mint felsegíteni.

Igazából ez már nem nagyon érint meg, csak a sejtéseimet igazolja.

A tehetségem és a hitem segítségével fogok szembe szállni, a kínjában megmaró burzsoá, istenkomplexusos, elfáradt, vérszegény rapperek szemben.

Ha egyedül akkor egyedül, nincs bennem félelem.

Az öszinteség a fegyverem.

2018. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

ja, ahogy az előbb leírtam

Saiidnak meg csak a nevét se szabadna leírnia ennek a hulladék senkinek, nincs az ő szintjén, és soha nem is lesz.

2018. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2020. jan. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ízig-vérig című zene egy mestermű. Kevés hozzá hasonló magyar zene van.
2023. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!