Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a youtube csatornám?

Veronica16 kérdése:

Milyen a youtube csatornám?

Figyelt kérdés

Konkrét vèlemènyeket kèrek.Tudom nem vagyok profi de igyekszem fejleszteni.Esetleg tudtok ajánlani video megosztó oldalakat ahová kirakhatnám vagy dalokat amiket ènekelhetnèk.


Itt a link a csatornámhoz: ⬇


[link]



2018. márc. 12. 23:59
 1/2 Mádár0218 ***** válasza:
Szerintem, ne itt hirdess, másrészről gyenge a hangot és a videó minőség is rossz
2018. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mojjo ***** válasza:

A youtubenál jobb videómegosztó oldalt biztosan nem fogsz találni.


Sokat még nem lehet mondani a csatornádról, mivel csak egy videót töltöttél eddig fel. Ha éneklős csatornát szeretnél, szerintem keress egy jó énektanárt, rengeteget fejlődhetsz vele. Plusz tanulj meg valami hangszeren játszani. Az egyrészt fejleszti a hallásodat - ami nagyon kell az énekléshez is -, másrészt meg ha a későbbiekben fogod tudni kísérni a saját énekedet zongorán/ szintetizátoron/ gitáron/ ukulelén/ akármin, az nagyon menő, és sok pluszt ad.


A videó minősége tényleg nem a legjobb, de kezdéshez oké. Majd ha lesz rá lehetőséged, ezt is érdemes kicsit fejleszteni, de első körben inkább magával az énekkel törődj. Igen, még nem profi, rá kell gyúrni sok mindenre, de az a lényeg, hogy élvezd :) Viszont ha kiteszed a kezdeti próbálkozásokat is - mint pl ezt - netre, sajnos lehet, hogy fogsz lehúzó, bántó véleményeket is kapni, erre készülj fel.

2018. márc. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!