Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a youtube csatornám...

Baróthiking kérdése:

Mi legyen a youtube csatornám neve?

Figyelt kérdés

Youtube csatornát szeretnék létrehozni,olyat amibe több témakört is kipróbálhatok (bemutathatok) saját nevem: Baróthi Balázs ha ez többet segít.---Konkrét elképzelés még nincsen épp ezért kérem a ti segítségeteket hogy például mondtok egy témakört és ahhoz irtok minnél több hozzáillő nevet. Gondolok én itt a

Főzős,kihívások,humor,tudomány csatornára stb.

A lényeg legyen Ritka és Egyedi- nem akarom hogy máséra hasonlítson mert abból csak a baj van... Normális válaszokat várok bunkók ne irjanak. Előre is köszi nektek a válaszokat!!!



2017. dec. 6. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból írok, én se tudok kreativ nevet, én pont ezért nem erőlködök mert nem vagyok elég kreativ hozzá. Ha te már itt elakadtál akkor szerintem te se vagy jobb. Meg ha más adja a neved az se lesz egyedi ha nem is te találtad ki. Amúgy meg nem ezen fog mulni..használják sokan a saját nevüket is
2017. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Levesgyöngy kapitány
2017. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek az ötletbazár az jó ?
2017. dec. 6. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!