Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresem a Soy Luna c. sorozat...

Keresem a Soy Luna c. sorozat 126. részében mi a címe annak a háttérzenének ami akkor szól amikor Ámbar a papájával beszélget?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az a zene,kerestem már de sajnos nem tálalom.

2018. márc. 13. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, a második évad hanyadik részében van ez? Vagy esetleg valamilyen linket tudnál csatolni? Hátha tudok segíteni. :)
2018. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkerestem azt a részt és meghallgattam, de ötletem sincs, mi lehet a címe. Az biztos, hogy zongora, és szerintem nem az egyik Soy Lunás zene zenei alapja, tehát sorozaton kívüli.
2018. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 131.részben is hallható,de még nem találtam🙄
2018. márc. 21. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Erről van szó, ha valaki meg akar próbálkozni a beazonosítással:


[link]

2018. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az hibás!!!Itt a link ha valaki tudna segíteni [link]
2018. ápr. 21. 20:14
 6/6 rubbic 2.0 válasza:
Ez a Como me ves c. dalnak az átdolgozása. A dalnak van még egy másik zenei alapja. Ez a zongorás verzió amit általában a Simbaros jeleneteknél szoktak betenni. Legalábbis én így tudom... Remélem tudtam neked segíteni
2018. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!