Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok rá gyakorlatokat,...

Tudtok rá gyakorlatokat, egyebeket, amivel fejleszthetném egy minimálisan a hangom? (többi lent \/)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet olyan szuper hangom, mint például egy énekesnek, hisz nincs tehetségem ehhez. Bár volt, hogy megdicsérték a hangom, de például a magas hangok nagyon nem mennek, a mélyek meg úgy ahogy.


Olyan személyiség vagyok, aki eléggé visszahúzódó, ha tudja is a választ például iskolában, nem jelentkezik, és mindent fél megkérdezni. Ami nagyon rossz bennem, természetesen, de gondoltam már arra, hogy megkérdezhetném az énektanárunk, hogy mit ajánlana. Persze nem eget rengetően nagy változást szeretnék, hisz az nem is lehetséges.


Magántanárra is gondoltam, vagy hasonlóra, de az drága lenne, és én nem szoktam zsebpénzt kapni(nem is kell nagyon), max születésnapkor vagy karácsonykor. És úgy meg nem jönne ki. A szüleim meg nem is támogatnak, hisz felesleges lenne szerintük is, és valójában lehet, hogy igazuk van. Hisz pazarlásba ne menjen.


Szeretek énekelni(bár ritka az aki nem), nem is akarok énekes lenni, de érdekel a dolog, főleg, hogy színjátszóra is járok, amin meg jó lenne ha megütnék egy minimális szintet.


Illetve van, hogy eléggé rekedt a hangom(beszédhangom), bármi különösebb ok nélkül. (azaz nem tudok rá magyarázatot, szimplán ilyen a hangom)


Ezért is szeretném megkérdezni, hogy szerintetek vannak olyan gyakorlatok, vagy hasonló dolgok, amivel minimálisan, de fejleszthetném a hangom? Vagy tudtok esetleg egy párat?


13/lány, ha ez számít.



2018. márc. 16. 23:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!