Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megcsinálni a...

Miért nem tudom megcsinálni a statikus tartást és az ehhez kapcsolodo gyakorlatokat erősítő aerobikon? Ez milyen izomcsoport gyengeségét jelzi? Hogy fejleszthetném? Nagyon fáj a karom fóleg mikor közben elóre hátra kell tolni magunk

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve. Mert jó alakom vn nem vqgyok kövér de a csoportban csak egy kövér csaj nem tudja megcsinálni de ő kb 100 kilo. Én meg 55. A többi gyakorlat ami labra megy stb azok meg kifejezetten jol menek. Miért lehet és mit csináljak? Itthon mit gyakoroljak? Milyen izmaim gyengék ha ezek nem mennek?
2012. dec. 28. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem-bár nem vagyok szakértő- ha csak a statikus(tehát kitartott,megtartott) dolgok nem mennek,akkor vagy az állóképességeddel van a gond,vagy egyszerűen a többit(amibe mozogni kell pl kitörés,felülés,hasprés...stb) lendülettel végzed,nem izomból


vagy szimplán nem hiszed el,hogy megy


tanács:gyakorold otthon! kezdd mondjuk fél perccel és 5 alkalmanként növeld kb 10-15 másodperccel így a végén már ki fogod bírni percekig is:)

2012. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az erő állóképesség és a mély hátizmok ereje hiányzik.

ezeknél a gyakorlatoknál leginkább a gerincfeszítő és az alsó hát dolgozik,vagyis a test legfontosabb izmai.

ha ezek neked gyengék,akkor mindened gyenge.

a fegyencedzés könyvnek utánanézhetsz,az segíthet,vagy a kettlebell.

amiket csinálhatsz még otthon-

híd,haskerék,homorítás és persze időre az elülső hidat.

2012. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!