Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan különböztetitek meg az...

Hogyan különböztetitek meg az EXO-s fiúkat?

Figyelt kérdés
Valamint akkor most hányan vannak? Ha jól tudom eddig 12en voltak, de minden képen csak 9en szerepelnek.

2018. márc. 26. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredetileg 12-en voltak, de 3-an kiléptek. Amúgy nézz sok videót, egy idő után menni fog:)
2018. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy kezdtem, hogy kerestem olyan képeket ami a különböző mv-kben ki hogy néz ki (exo who's who) ez sokat segített abban hogy meg tudjam ki kicsoda, kinek milyen színű éppen a haja.

Meg az exo showtime 1. részében a fiúk is mondtak egy két dolgot, hogy, hogy tudjuk őket megkülönböztetni (pl. Chanyeolnak elálló fülei vannak, vagy amikor Lay mosolyog gödröcskék vannak az arcán (nagyon édes)).

De mindegyiküknek más a jelleme meg minden, ha nézel videókat youtubeon egy idő egyszerű lesz megkülönböztetned Őket.

2018. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen mér nem az első Kpop bandám lesz és tuddom, hogy pár nap alatt menni fog csak olyan nehéz elkezdeni :D köszönöm <3
2018. márc. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!