Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó dolog-e azt csinálni, hogy...

Jó dolog-e azt csinálni, hogy létrehozok ír kocsma együttest a kisvárosomban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ahogy Selfish Murphy is ezt tette Erdélyben, mert náluk nem volt ír gyors zene játszó együttes. Én harmonikán gyakorlok. És úgy tudom, hogy az én kisvárosomban sem nincsen ilyen zenekar. Mit gondoltok? Lehetséges? És egy fellépésért mennyit fizetnek?

2018. ápr. 6. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, van-e rá igény felétek.
2018. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy fellépésért annyit fizetnek amennyit te meghatározol. Az árat a realitásoknak megfelelően kell belőni. Támpontok: milyen helyen, milyen alkalomra, mekkora közönség, mennyire egyedi amit csinálsz, mennyire reprodukálható, hova helyeznéd a színvonalasságát, hogyan reagál rá a közönség.
2018. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!