Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Krúbi...

Mi a véleményetek Krúbi munkásságáról?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné, keressen rá. Megéri!

2018. ápr. 21. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem rossz, picit ilyen korai Újonc feeling, persze nem olyan összetett, változatos szövegileg mint Újonc, (bár ő a legjobb magyar rapper, hozzá bárkit felesleges hasonlítani), de egyáltalán nem rossz. Picit lehetne változatosabb a témái, a nőkön meg a politikán kívül kb semmiről nem szól, de még fejlődhet.
2018. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Szerintem király. Őszintén szólva, engem nagyon megfogott, kicsit más, amit ő csinál. Én kifejezetten bírom.
2018. máj. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ba**ott jó amit csinál, nagyon kellett már egy ilyen forma a magyar rapbe.
2018. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik hogy ki mond olyan dolgokat amiket más nem.

Első ezzel azért vitatkoznék: Sub bass monster szerintem még mindig lepipál mindenkit.

2018. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg csak ízlés kérdése. Én imádom SBM-t, (miatta lettem Szabi :) ), viszont Újonc szerintem jobb (és ha már itt tartunk Saiid is, tehát az AKPH)

Mondanivaló.. SBM is rendelkezik tartalmas szövegekkel, viszont Újonc akár EGYETLEN sorában annyi a mögöttes tartalom, hogy kétszer vagy háromszor is el kell olvasnod, hogy teljesen megértsd a jelentését

És ritmikailag is más szint a kettő, Szabi sima 2-3 szótagos rímeket használ, Újonc ha akar végigvitt egy teljes szöveget 1 5 szótagos rímmel (tehát vagy 30 sornak ugyanaz az öt szótag volt a ríme, itt most a mi szitúnkra gondolok)

Szabiban az a jó hogy a mainstream és az underground határán mozgott, így rohadt sokan ismerték viszont minőséget adott át az embereknek

2018. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös, akkor "most" az Ösztönlény albummal azért odapakolta neked, nem? Pl Dinamit cimu szam.

Az jo, mert meg ertelmezheto is, ha levagja az ember mirol szol, de az ilyen 6x elolvasom szovegek tul bonyolultak, hogy elvezni lehessen. Krubinal is van, hogy 2-3-4 hallgatasra meg kijon olyan, amit nem vagtal le, de ott legalabb eleg olvasni meg hallgatni parszor, nem az a fel oraig fejtegetes, hogy vajon mi jon ki ebbol. Vagyis az en izlesem szerint.

2022. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaja, jó kis album (a felejtő a kedvenc számom róla), a magyar mezőnyből meg egyértelműen kiemelkedik


De már azóta kb rappet sem hallgatok egyáltalán, szinte semmilyen szinten :DD (4 éve írtam azt a kommentet, azóta változott a zenei ízlésem)


Az egyetlen rapper akit jelenleg hallgatok és imádom, az Holi - pont azért amit te is írtál, picit én is belefáradtam már abba, hogy 800x kell meghallgatnom egy szöveget hogy felfogjam hogy jaa ez erről szól, Holi rohadt szépen ír és mégis 100 százalékig érthető elsőre is hogy mit akar mondani (szerintem ehhez nagyobb tehetség kell, mint ahhoz, hogy valaki olyan szöveget írjon, amit senki sem ért).

2022. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!