Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek 2pac halott?

Szerintetek 2pac halott?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret(t)em munkásságát,a G-rap hiphop atyja szerintem. Sok teória terjed a halálhíréről

Zenéiben is utalt többször hogy ő reinkarnálódni fog.

Emellett kb én 2-3 éve hallgatom és nem hittem ezeknek felfogtam hogy meghalt,de mégis bízok benne hogy él..

Ezért gondolom hogy él:

-több utalást is tett zenéiben hogy ő visszatér

-west és east miatti gyilkosságok miatt az állam még segített is neki új személyiséget adni hogy csökkenjen a konfliktus

-tudta hogy megakarják ölni ezért inkább biztonságosan eltűnt


A hullájával mi történt? A kocsiban miután lövések érték korházba került és 4-5napig mesterséges kómában volt... akkor a teste? mert azért hogy a sírből kikel már elég sci-fi


Ti mit gondoltok?



#halál #2Pac #hiphoprap
2018. ápr. 23. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
halottabb, mint a Holt-tenger, de Avicii szerintem csak eljátzotta
2018. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

rendben és mivel bizonyítanád? mert nekem csak az tűnt fel hogy aki aztmondja él az nem tudja bizonyítani csak annyit mondd hogy meghalt,aki megaztmondja él az 1óráig tudna beszélni róla

szóval miből gondolod hogy meghalt?

2018. ápr. 23. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Jóhogy halott.

Egyébként ha félretennéd a maszlagot, látnád, hogy 2pac egy termék volt, mint Britney Spears vagy Taylor Swift.

Sőt, ezek legalább gyerekoruktól képezték magukat, Pac meg egy bohóc volt.

2018. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érvek? Semmi rosszindulat csak érdekel
2018. ápr. 23. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érvek?

Ahogy itthon futtaták Kozsóék a Shyguyst, Dopeman a Fekete vonatot, ugyan így futtaták 2pacet is.

Egyébként a kutyát nem érdekelte volna a zenéje, soha nem lett volna belőle sztár.

2018. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem él. Ahogyan Elvis is.
2018. ápr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés annyira röhejes hogy komolyan venni sem tudom. bocs.
2018. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én meg téged,nem kell válaszolni ha nem akarsz ilyen egyszerű
2018. ápr. 24. 16:19
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Papagájeffekt bekapcsolt. Tényleg olyan nehéz felfogni hogy emberek meghalnak a világban? Ezt élvezed hogy ilyen agyalágyúlt teóriák után nyomozol?
2018. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen élvezem mert én eltudom fogadni más véleményét és tanulni belőle (az más hogy itt nem tanultam semmi)

de nem is tudom mit vártam a magyarok mentalitásával,a világ másik pontjáról okoskodtok hogy miként történt és a wikipédia 'hiteles' tudása alapján okoskodtok! köszi :)

2018. ápr. 24. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!